Barwy szczęścia 2019 - powtórki. Kiedy i o której oglądać odcinki serialu?

2019-09-09 12:06 aw
Barwy szczęścia
Autor: Materiały TVP

Barwy szczęścia to, tuż po M jak miłość, jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Ta produkcja Telewizji Polskiej miała swoją premierę w 2007 roku i początkowo emitowana była tylko dwa razy w tygodniu. Ze względu na rosnące zainteresowanie losami bohaterów Barw szczęścia stacja zwiększała liczbę odcinków na tydzień, a obecnie serial emitowany jest aż 5 razy w tygodniu!

Barwy szczęścia 2019 - powtórki, dni i godziny emisji. Kiedy i o której oglądać, gdy zdarzy się nam ominąć odcinek ulubionego serialu? W przypadku Barw Szczęścia Telewizja Polska naprawdę zadbała o to, aby widzowie mieli wiele okazji do nadrobienia! Powtórki tej produkcji w programie telewizyjnym można znaleźć kilka razy w tygodniu.

Barwy szczęścia 2019 - powtórki, dni i godziny emisji

Premierowe odcinki Barw szczęścia emitowane są na TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10. Chwilę wcześniej, bo o godzinie 19:35 stacja emituje powtórkę poprzedniego odcinka. Oprócz tego powtórki emitowane są także od poniedziałku do piątku o godzinie 11:55. Dodatkowo w soboty od godziny 5:15 emitowane są wszystkie odcinki z poprzedniego tygodnia.

Barwy szczęścia - online. Gdzie oglądać serial w internecie?

Hit TVP można śledzić także w internecie za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl. Można tu bezpłatnie obejrzeć te odcinki, które trafiły już do emisji telewizyjnej. Odcinki Barw szczęścia przed premierą można zobaczyć jedynie po zalogowaniu.

NAJNOWSZE