Bartosz Bielenia: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, dziewczyna

2020-02-09 20:15
Bartosz Bielenia
Autor: WBF

Bartosz Bielenia: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, dziewczyna - te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Bartoszu Bieleni? Mimo młodego wieku aktor ma już na koncie sporo ról filmowych, a także bardzo ważnych nagród. M.in. w 2020 roku został wyróżniony Paszportem Polityki, a w 2019 otrzymał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Największy rozgłos przyznał mu film Boże Ciało, który otrzymał nominację do Oscara dla filmu nieanglojęzycznego.

Bartosz Bielenia: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, dziewczyna - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Bielenia swój aktorski debiut przeżył w wieku zaledwie 7 lat - grał tytułową rolę w przedstawieniu Mały Książę w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Obecnie związany jest z warszawskim Teatrem Nowym.

Bartosz Bielenia: wiek

Bartosz urodził się w 1992 roku w Białymstoku, w 2020 roku skończy 28 lat.

Bartosz Bielenia: wzrost

Trudno znaleźć informację, ile dokładnie wzrostu ma aktor. Bartosz mierzy prawdopodobnie ok. 170-175 cm wzrostu - na zdjęciu, na którym stoi obok Małgorzaty Gorol, jest od niej nieco wyższy, a aktorka mierzy 162 cm.

Bartosz Bielenia: Instagram

Instagram aktora to dominik_sawio. Bartosz wrzuca tu bardzo różne zdjęcia - często z wyjazdów, można tu znaleźć także sporo zdjęć psów, do których, wnosząc po Instagramie, aktor zdecydowanie ma słabość.

Bartosz Bielenia: rodzice

W wywiadzie dla Dwutygodnika aktor wyznał, że, gdy był młodszy, jego rodzice bardzo nie chcieli, żeby grał i został aktorem. Obecnie jednak bardzo go wspierają. W PWST w Krakowie, którą ukończył w 2016 roku, studiowała także jego przyrodnia siostra, Magdalena Koleśnik.

Bartosz Bielenia: dziewczyna

Bartosz w wywiadach mówił parokrotnie, że jest w związku, jednak nie wiadomo dokładnie, kim jest jego dziewczyna.

NAJNOWSZE