“Barbie 2” powstanie? Jest ostateczna odpowiedź!

i

Autor: Warner Bros. Pictures “Barbie 2” powstanie? Jest ostateczna odpowiedź!

Filmy

“Barbie 2” powstanie? Jest ostateczna odpowiedź!

2023-11-25 16:42

Czy jeden z największych kasowych hitów ostatnich lat doczeka się sequela? Widzowie się domagają, studio jest otwarte na propozycje, zaś główna gwiazda… nie widzi sensu. Co zatem z “Barbie 2”?

“Barbie” Grety Gerwig to nie tylko jeden z najpopularniejszych i stanowczo najgłośniejszych filmów tego roku. To także jeden z najlepiej zarabiających filmów w dziejach, a co istotne – zdołał dokonać tego nie wchodząc w skład żadnej większej franczyzy, tj. nie będąc sequelem, prequelem, spin-offem czy motorem napędowym blockbusterowej serii. Tzn. ta ostatnia kwestia pozostaje jeszcze otwarta, aczkolwiek odtwórczyni tytułowej roli, Margot Robbie, ma na ten temat określone zdanie. Czy film “Barbie 2” w ogóle powinien powstać?

“Barbie 2” powstanie? Margot Robbie jest na nie

W wywiadzie dla AP Entertainment Margot Robbie nie owijała w bawełnę twierdząc, że nie widzi sensu w realizacji “Barbie 2”. Jej zdaniem film Grety Gerwig opowiedział nam o wszystkim, o czym chciał nam opowiedzieć i niewiele jest tu do dodania. Zatem nie, Margot Robbie nie planuje wrócić do roli Barbie.

Zawarliśmy tu wszystko. Nie tworzyliśmy tego filmu z myślą o trylogii czy serii. Greta umieściła w tym filmie już wszystko, więc nie potrafię sobie wyobrazić, co mogłoby być dalej – oznajmiła aktorka.

A co na to Warner i Mattel? Oni z pewnością ostrzą sobie zęby na kurę znoszącą złote jaja i z pewnością nie pozwolą, by zarżnięto ją tak szybko. Nawet bez Margot Robbie (czy też Grety Gerwig) producenci mogą zrealizować kolejne odsłony przygód Barbie tak, by pieniążki wciąż się zgadzały. Czy tak też zrobią? A może przekonają Margot Robbie do powrotu? Czas pokaże.

Quiz. Jak dobrze znasz gwiazdę BARBIE? Test dla największych fanów Margot Robbie

Pytanie 1 z 10
W jakim kraju urodziła się Margot Robbie?
Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20