Bad Boy - Sławomir Peszko i Kamil Grosicki w nowym filmie Patryka Vegi. Kiedy premiera?

2019-12-19 21:04 kw
Bad Boy
Autor: screen YouTube/ Patryk Vega

Patryk Vega to reżyser, który lubi poruszać kontrowersyjne tematy. Nakręcił już filmy o policjantach, lekarzach, ratownikach medycznych, gangsterach oraz politykach. Ostatnio poinformował, że do 2025 roku ma zamiar nakręcić aż 16 filmów. Jednym z nich będzie produkcja Bad Boy, która ma przedstawiać świat piłki nożnej. Zobaczymy w niej między innymi Sławomira Peszko oraz Kamila Grosickiego. Kiedy premiera najnowszego dzieła Vegi?

Bad Boy – Sławomir Peszko i Kamil Grosicki w nowym filmie Patryka Vegi. Kiedy premiera? Zaledwie kilka miesięcy temu premierę miał najnowszy film Patryka Vegi - Polityka. Reżyser nie zwalnia tempa - wkrótce na ekranach kin zadebiutuje jego nowa produkcja, która opowie o świecie piłki nożnej oraz wszechobecnej w nim korupcji. W sieci zadebiutowała zapowiedź zwiastuna filmu Bad Boy, dzięki której wiemy, kto wystąpi w nowym filmie Vegi.

Bad Boy - kiedy premiera nowego filmu Vegi?

Nowy film Patryka Vegi zaprezentuje nam ciemną stronę świata piłki nożnej. Teaser, który pojawił się w sieci, zdradza nam, że w produkcji pokazane zostaną ustawki kibiców, ich bójki oraz inne patologie, które są obecne w środowisku piłkarskim. Zwiastun filmu ma zadebiutować na YouTubie 27 grudnia 2019 roku o godzinie 9:00. Film natomiast pojawi się na ekranach kin w 2020 roku. Jak na razie nie jest znana dokładna data premiery. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. 

Bad Boy - obsada

W nowym filmie Vegi zagrali: Antoni Królikowski, Andrzej Grabowski, Kamil Grosicki, Sławomir Peszko, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr i Katarzyna Zawadzka.

Bad Boy - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE