Bad Boy - ile odcinków liczy serial na podstawie filmu Vegi?

2020-10-16 11:50 AW
Bad Boy
Autor: fot. Marcin Goleń/materiał prasowy

Prosto z kina na szklany ekran! Widzowie Polsatu już tej jesieni zobaczą trzy seriale, nakręcone na podstawie kinowych hitów: Mayday, Bad Boy czy Solid Gold. Wszystkie produkcje zostaną wyemitowane w telewizji Polsat premierowo. Serialowe pasmo zaplanowane jest na godz. 20.00 w soboty. „Bad Boy” to serial nie tylko dla fanów piłki nożnej, chcących poznać ciemną stronę sportu.

Bad Boy serial - ile odcinków liczy produkcja na podstawie filmu Vegi? Bad Boy to również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców. Jak mówią niektórzy krytycy, „Bad Boy” to najlepszy obraz kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi.

Bad Boy serial - ile odcinków liczy?

Specjalista od kina sensacyjnego, tym razem opowiada historię o środowisku kibiców piłkarskich. Jak to u Vegi – nie zabraknie powiązań z mafią i gangsterami. W pierwszoplanowych rolach zobaczymy Antka Królikowskiego, Macieja Stuhra oraz Andrzeja Grabowskiego. Role niepokornych kobiet zagrały Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka. Składa się on z czterech epizodów, pierwsze dwa zostaną wyemitowane 17 października o godz. 20:00.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE