Babilon MMA 9 - kiedy? Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć galę w Międzyzdrojach?

2019-08-16 8:57
Babilon MMA 9 online i TV
Autor: screen z youtube/Organizacja Babilon MMA Babilon MMA 9 online i TV

Babilon MMA 9 odbędzie się 16.08.2019 w Międzyzdrojach. W walce wieczoru Michał "Masakra" Kita zmierzy się z Brazylijczykiem Enaldo Oliveirem. Ale to nie jedyny interesujący pojedynek tego wydarzenia! Sprawdź, gdzie i o której godzinie obejrzeć Babilon MMA 9 online w w telewizji.

Kolejna gala Babilon MMA przed nami! Dziewiąta wydarzenie z tej serii odbędzie się w piątek, 16 sierpnia w Amfiteatrze w Międzyzdrojach. W walce wieczoru, w kategorii ciężkiej zobaczymy Michała "Masakrę" Kitę (18-10-1) i byłego zawodnika UFC - Brazylijczyka Enaldo Oliveira (19-5-1). W oktagonie wystąpią także: Paweł Pawlak - Tomasz Romanowski, Piotr Niedzielski - Uelliton Silva, Paweł Pawlak - Tomasz Romanowski, Piotr Kamiński - Piotr Wróblewski. Poniżej znajdziecie plan transmisji na żywo z Babilon MMA 9.

Babilon MMA 9 stream online i transmisja tv

Transmisję TV z Babilon MMA 9 udostępni Polsat Sport - od godziny 20:00 oraz Polsat od godziny 23:45. Wszyscy kibicie, którzy chcieliby obejrzeć gale Babilon MMA 9 online mogą zrobić to za pośrednictwem strony internetowej ipla.tv. Stream jest płatny, ale kosztuje jedyne 5 zł. Warto zainwestować taką kwotę zważywszy na emocje jakie czekają nas podczas tego wieczoru.

KSW 50 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na KSW 50?

NAJNOWSZE