Magda Gessler

i

Autor: Robert Stachnik/x-news

Awantura na planie Kuchennych rewolucji! Magda Gessler RZUCIŁA telefonem o ziemię! [WIDEO]

2021-07-26 12:12

Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda stacji TVN. Od 2010 roku widzowie mają okazję śledzić kolejne sezony Kuchennych rewolucji, w których restauratorka ratuje upadające restauracje i pomaga ich właścicielom wyjść z finansowych tarapatów. Nie od dziś wiadomo jednak, że Gessler oprócz wyjątkowego talentu kulinarnego, ma również niezwykle wybuchowy charakter, o czym niejednokrotnie przekonali się uczestnicy jej programu. Ostatnio na planie Kuchennych rewolucji doszło do awantury z udziałem gwiazdy. Sprawdźcie szczegóły.

Awantura na planie Kuchennych rewolucji! Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Od lat gwiazda jest autorytetem w kulinarnym świecie i z chęcią dzieli się z innymi swoją ogromną wiedzą. Największą popularność zdobyła w 2010 roku, kiedy na antenie TVN zadebiutował program Kuchenne rewolucje. Widzowie pokochali Magdę za specyficzny charakter i zachowanie oraz za nieszablonowe metody działania. Niestety gwiazda po raz kolejny naraziła się fanom, biorąc udział w awanturze na planie Kuchennych rewolucji. 

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Awantura na planie Kuchennych rewolucji!

Magda Gessler jest w trakcie nagrywania kolejnego, 23. sezonu Kuchennych rewolucji. Po raz kolejny wyruszyła w Polskę, aby pomóc najbardziej potrzebującym restauracjom. W ostatnich dniach pomagała właścicielom jednej z restauracji w Karpaczu, kiedy usłyszała, że ktoś woła ją poprzez megafon. Zaintrygowana wyszła przed lokal, gdzie czekała na nią grupa ludzi. Zgromadzeni zaczęli oskarżać restauratorkę o trucie dzieci oraz o wykorzystywanie niezdrowej żywności z marketów.

Początkowo gwiazda starała się trzymać nerwy na wodzy i zasugerowała nagrywającemu ją mężczyźnie, aby wziął coś na uspokojenie. Następnie Gessler zaczęła wysyłać mu buziaki, zupełnie ignorując to, co mówi. Kiedy jednak mężczyzna dalej ją nagrywał, restauratorka nie wytrzymała i machnęła ręką w jego kierunku, co spowodowało, że telefon upadł na ziemię. Gdyby tego było mało, gwiazda zaczęła ciągnąć za kabel od sprzętu, należącego do innej osoby, również go niszcząc.

Jak na razie gwiazda nie skomentowała zaistniałej sytuacji.