Tamte dni, tamte noce - 2 część filmu powstanie! Reżyser potwierdził prace nad filmem

2020-04-03 17:40
Tamte dni, tamte noce
Autor: A Fraioli / Splash News/EAST NEWS

Tamte dni, tamte noce to dramat z 2017 roku opowiadający o uczuciu, które narodziło się między nastoletnim Eliot i Oliverem, studentem ojca Eliot, zaproszonym przez niego, aby spędził z ich rodziną kilka tygodni podczas wakacji we Włoszech. Film jest adaptacją powieści André Acimana pod tym samym tytułem, która ukazała się w 2007 roku.

Tamte dni, tamte noce - 2 część filmu została potwierdzona! Co już wiadomo o kontynuacji hitu? Przecieki na temat potencjalnej drugiej części produkcji pojawiały się już od dawna - chęć wzięcia udziału w projekcie zgłosili obaj odtwórcy głównych ról. Teraz okazuje się, że Tamte dni, tamte noce 2 nabierają coraz bardziej realnych kształtów.

Tamte dni, tamte noce - 2 część filmu została potwierdzona przez reżysera

Reżyser filmu, Luca Guadagnino, powiedział włoskiemu serwisowi Gay.it, że prace nad drugą częścią filmu miały ruszyć pełną parą wiosną 2020, jednak chwilowo zostały opóźnione przez koronawirusa. Guadagnino powiedział, że miał jechać do Los Angeles, aby spotkać się ze scenarzystą, jednak został zmuszony chwilowo odwołać podróż. Prace mają jednak zostać wznowione, jak tylko będzie to możliwe. Reżyser musi szukać nowego scenarzysty, ponieważ James Ivory, który stworzył scenariusz pierwszej części, odmówił udziału w kontynuacji. Swój udział potwierdzili już natomiast Timothée Chalamet oraz Armie Hammer.

Druga część książki w oryginale zatytułowana jest Find Me i opowiada o tym, co wydarzyło się kilka lat później po pamiętnym spotkaniu głównych bohaterów. Podzielona jest na oddzielne części, których narratorami są Eliot, jego ojciec oraz Oliver.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE