Anna Karenina odcinek 1 i 2: Siergiej Karenin spotyka Aleksieja Wrońskiego i uświadamia sobie, że to przez niego rozpadło się małżeństwo jego rodziców

2020-06-04 13:44 kg
Anna Karenina
Autor: screen YouTube/Киноконцерн "Мосфильм"

W niedzielę 7 czerwca na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje rosyjski serial kostiumowy Anna Karenina w reżyserii Karena Szachnazarowa. Produkcja jest adaptacją dwóch dzieł - powieści Lwa Tołstoja oraz opowiadania Wikientija Wieriesajewa Na wojnie japońskiej. W rolach głównych występują: Elizaveta Boyarskaya, Maksim Matveev, Kirill Grebenshchikov oraz Vitaliy Kishchenko. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach serialu? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Anna Karenina odcinki 1 i 2: Siergiej Karenin spotyka Aleksieja Wrońskiego i uświadamia sobie, że to przez niego rozpadło się małżeństwo jego rodziców. W ostatnim czasie, za sprawą wakacyjnej przerwy, widzowie musieli pożegnać się z ulubionymi serialami. Nowe odcinki takich produkcji jak M jak miłość czy też Na dobre i na złe zadebiutują na antenie Telewizji Polskiej dopiero jesienią 2020 roku. Miejsce znanych nam seriali zajmą nowe - Ta jedyna, Cena wolności, Siostry oraz Anna Karenina. Ostatni z wymienionych seriali będzie mieć premierę już w niedzielę 7 czerwca.

Anna Karenina odcinek 1 streszczenie

Jest rok 1904. W szpitalu wojskowym w Mandżurii hrabia Aleksiej Kriłłowicz Wroński (Max Matwjejew) wspomina tragiczne losy miłości do Anny – matki chirurga, którego spotyka w szpitalu, Siergieja Karenina (Kirył Grebiensznikow). Siergiej uświadamia sobie, że to przez nowego pacjenta rozpadło się małżeństwo jego rodziców, matka zaś popełniła samobójstwo. Równolegle akcja serialu „Anna Karenina" rozgrywa się w Moskwie w okresie, gdy zawiązuje się romans Anny (Elizawieta Bojarska) z przystojnym hrabią.

Anna Karenina odcinek 2 streszczenie

Wroński opowiada synowi Anny, że matka, wierna swoim ideałom, zdecydowała się podjąć kontrowersyjną decyzję. W przykrej rozmowie z mężem została pouczona, że ma postępować w zgodzie z własnym sumieniem. Wówczas nie bacząc na plotki, za cenę ukrywania się, postanowiła odejść od Karenina.

Pierwsze dwa epizody zostaną wyemitowane już w niedzielę, 7 czerwca, o godzinie 20:15 oraz 21:10.

Anna Karenina - obsada

W serialu Anna Karenina występują m.in.:

  • Elizaveta Boyarskaya jako Anna Karenina
  • Maksim Matveev jako Aleksiej Wroński
  • Kirill Grebenshchikov jako Siergej Karenin
  • Vitaliy Kishchenko jako Aleksiej Karenin
  • Viktoriya Isakova jako Dolly Obłońska
  • Ivan Kolesnikov jako Stiepan "Stiwa" Arkadiewicz Obłoński
  • Anastasiya Makeeva jako Betsy Twerska
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE