Anna Karczmarczyk - mąż, ślub, wiek, wzrost, Teatr Kwadrat, dzieci, Instagram

2020-04-25 20:14 kw
Anna Karczmarczyk
Autor: wbf

Anna Karczmarczyk to aktorka, którą widzowie znają z udziału w takich produkcjach jak Galerianki, Chce się żyć, Pitbull. Nowe porządki, Gotowi na wszystko. Exterminator, Polityka, Wkręceni 2 czy też Kochanie, chyba cię zabiłem. Ile lat ma gwiazda oraz kto jest jej mężem? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o Annie Karczmarczyk.

Anna Karczmarczyk - mąż, ślub, wiek, wzrost, Teatr Kwadrat, dzieci, Instagram - to informacje, które interesują was w temacie młodej aktorki. Anna Karczmarczyk zadebiutowała na ekranie w 2003 roku w serialu Na Wspólnej. Później widzowie mieli okazję oglądać ją w takich produkcjach jak Na dobre i na złe czy też M jak Miłość. Gwiazda wzięła również udział w piątej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami i wraz z Jackiem Jeschke zwyciężyła. Już wkrótce zadebiutuje natomiast w programie Dance, Dance, Dance.

Anna Karczmarczyk - wiek, wzrost

Aktorka urodziła się 24 września 1991 roku w Warszawie. Aktorka ma 28 lat i 169 centymetrów wzrostu.

Anna Karczmarczyk - ślub, mąż, dzieci

7 lipca 2018 roku aktorka wzięła ślub z Pascalem Litwinem. Para poznała się w czasie, kiedy Karczmarczyk brała udział w Tańcu z Gwiazdami. Jej mąż pracował wówczas w firmie produkującej show. Poznali się w pracy i zakochali się od pierwszego wejrzenia. Zaręczyli się już po kilku miesiącach znajomości. Para jak na razie nie ma dzieci.

Anna Karczmarczyk - Teatr Kwadrat

Od października 2017 roku Karczmarczyk jest etatową aktorką Teatru Kwadrat. Ma na swoim koncie między innymi rolę Lucyny w Trzech sypialniach oraz rolę Marii w Przystojniaczku.

Anna Karczmarczyk - Instagram

Aktorka ma oczywiście konto na Instagramie. Znajdziecie ją pod nickiem @anna_karczmarczyk. Gwiazda dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

NAJNOWSZE