Anna Derbiszewska Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

wzruszające

Ania z "Rolnik szuka żony" w szczerym wyznaniu. Imię jej syna nie jest przypadkowe

2024-06-06 9:41

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z "Rolnik szuka żony" spodziewali się synka. Teraz już wiadomo, że maluch w końcu ujrzał światło dzienne. Na Instagramowym profilu programu pojawił się nowy post, który zdradził imię malucha. Mały Dariusz nie dostał tego imienia przypadkowo. Ania wyjaśniła znaczenie, tak ważnego dla niej imienia. Po kim je odziedziczył?

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski to jedna z tych par, która odnalazła prawdziwa miłość w programie "Rolnik szuka żony". Rolniczka poinformowała już fanów, że razem z Kubą spodziewają się dziecka i będzie to ich pierwszy syn. Na Instagramie pojawił się wpis z uroczym zdjęciem, na którym widać malca, który dopiero co ujrzał świat i poznał swoich rodziców. Para pochwaliła się, że ich maluch nazywa się Dariusz. Wybór imienia nie był jednak przypadkowy. To imię ma dla Ani ogromne znaczenie i wartość, wręcz sentymentalną. Rolniczka podzieliła się wzruszającą historią. Po kim mały Darek odziedziczył imię?

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała synka. Do kogo podobny jest mały Darek?

Ania z "Rolnik szuka żony" nazwała swojego syna na cześć zmarłego taty

Ania Derbiszewska często przyznawała, że jej relacja z tatą była wyjątkowa. Rozdzieliła ich śmierć. Miłość Ani do taty jest jednak tak silna, że postanowiła go uczcić i nazwała swojego synka po dziadku - Dariusz. "Bardzo bym chciała, żeby charakter miał po dziadku. Mój tata był bardzo dobry człowiekiem. Miał taki spokój i opanowanie w sobie, a jednocześnie był bardzo wesoły i pogodny. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek słyszała, jak krzyczy na mnie, czy brata. Był taką dobrą duszą. Niestety nie było mu dane, żeby poznać swoje wnuki, ale wierzę, że tam na górze czuwa” - napisała na Instagramowym Q&A. Na jej Instagramie pojawiły się również pytania o sam poród. Okazuje się, że poszedł dość sprawnie, a opieka była na najwyższym poziomie. "[…] nie ma czasu na rozczulanie się nad sobą. Trzeba wstać do dziecka i szybko wziąć się w garść. [...] Pamiętam, że w trakcie pierwszych nocy byłam taka śpiąca, zmęczona i zakręcona, że któregoś ranka na pytanie nowej pielęgniarki na zmianie: »Kiedy urodziłam« odpowiedziałam, że jeszcze nie urodziłam" - pisała Ania. Ania i Kuba nie kryją swojej radości z obecności małego Dariusza. Pozostało tylko wierzyć w to, że wda się w swojego zmarłego dziadka i każdego dnia będzie przypominał Ani, jak bardzo są nadal blisko.

Ania z "Rolnik szuka żony" została mamą! Tak nazwali świeżo urodzonego malca

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca