anna derbiszewska

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Ania z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcia synka. Fani nie mają wątpliwości do kogo jest podobny

2024-06-17 19:01

Anna Derbiszewska to niemal celebrytka programu "Rolnik szuka żony". Razem z Jakubem Manikowskim zostali wyczekanymi rodzicami małego Dariusza. Ania opublikowała na swoim Instagramie nowy wpis, w którym pokazała kilka kadrów z uroczym malcem. Fani oszaleli z zachwytu, a w komentarzach wylała się ich lawina. Fani są raczej zgodni co do tego, do kogo podobny jest Dariusz.

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z "Rolnik szuka żony" spodziewali się synka. Teraz już wiadomo, że maluch w końcu ujrzał światło dzienne. Najpierw na Instagramie programu pojawił się post, w którym ujawniono imię chłopca, później wielka niespodzianka po powrocie do domu ze szpitala, a teraz uroczy i wzruszający post, który Ania opublikowała na swoim Instagramie. Internauci i fani Derbiszewskiej w końcu zobaczyli malucha w całej okazałości. Niemal nie mają wątpliwości, do kogo jest on podobny. Wykapany tatuś, czy skóra zdjęta z mamy? Zobaczcie sami!

Ania z "Rolnik szuka żony" w szczerym wyznaniu. Imię jej syna nie jest przypadkowe

Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się synem

Mały Dariusz przyszedł na świat 15 maja 2024 roku. Minął miesiąc, odkąd maluch podziwia piękno tego świata i swoich rodziców. Właśnie z tej okazji Ania opublikowała uroczy i wzruszający wpis na Instagramie. "Dziś mija miesiąc od kiedy nasz synek jest z nami. 15.05.2024 to najpiękniejsza data w moim życiu. O godz 9 rano pojawił się mały cud mojego życia. Pamiętam jak bardzo się bałam a jednocześnie cieszyłam następnie poczułam spokój i wdzięczność, że już jesteśmy razem w trójkę. Teraz ta mała istotka sprawia, że każdego dnia życie nabiera dla nas nowego znaczenia. Miłość, cierpliwość, wyrozumiałość , te uczucia dają naszej rodzinie siłę w kochaniu i poznawaniu się nawzajem każdego dnia" - czytamy. Oczywiście nie przeszło to obojętnie obok fanów Ani z "Rolnik szuka żony". W komentarzach pojawiła się lawina gratulacji, miłych słów i... porównań. Do kogo podobny jest mały Dariusz? "Do taty podobny", "Skóra zdjęta z mamy", "Piękne ujęcia z których emanuje miłość i spokój", "Cudownie SYNEK CALA MAMUSIA", "Piękne zdjęcia śliczny synuś i mamusia", "Śliczny jak mamusia", "Czysta mamusia", "Cała mamusia", "Czysty tatuś", "Piękne zdjęcia. Wszystkiego dobrego dla maleństwa i całej rodzinki" - czytamy pod postem. Wszystko wskazuje na to, że nie brakuje Darkowi podobieństw do rodziców. Fani są niezwykle zachwyceni!

Ania z "Rolnik szuka żony" w szczerym wyznaniu. Mówi, jak zmieniło się jej życie po narodzinach dziecka

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca
Listen on Spreaker.