Rolnik szuka żony

Ania z "Rolnik szuka żony" w szczerym wyznaniu. Mówi, jak zmieniło się jej życie po narodzinach dziecka

2024-06-07 11:30

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski byli bohaterami 10. edycji popularnego randkowego show Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Niedawno para powitała na świecie synka Dariusza. Rolniczka nie ukrywa, że syn jest oczkiem w głowie rodziców. Ostatnio w serii pytań Q&A opowiedziała także o tym, jak zmieniło się jej życie po tym, jak powitała na świecie potomka.

Ani i Jakubowi dzięki formatowi "Rolnik szuka żony", którego prowadzącą od początku jest Marta Manowska, udało im się odnaleźć prawdziwą miłość i stworzyć kochającą się rodzinę. Od razu przypadli sobie do gustu i 10. edycję programu zakończyli jako para. Niedługo po tym ogłosili zaręczyny i poinformowali, że w maju powitają na świecie dziecko. Dziś należą do grona najpopularniejszych par programu "Rolnik szuka żony". Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i z zapałem relacjonowała na Instagramie przebieg ciąży. Niedawno Ania i Jakub powitali na świecie pierwszego potomka - synka Dariusza. Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie w życiu kobiety. Teraz Ania opowiedziała o zmianach, jakie nastąpiły w jej życiu wraz z przyjściem na świat jej pierwszego dziecka.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca

Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o macierzyństwie

Rolniczka ostatnio postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań w serii "Q&A", którą zorganizowała na swoim profilu na Instagramie. Kobieta wyznała, że "macierzyństwo przeniosło ją w nowy, inny, piękny wymiar życia". Nie ukrywała również, że jej życie po tym, jak urodziła dziecko, a czasem jest jej ciężko.

Czy trudniejsze, tak bym tego nie określiła, ale na pewno jest inne. Czuje się tak, jakbym stała się nową Anią, macierzyństwo przeniosło mnie w nowy, inny, piękny wymiar życia. [...] Czasem jest naprawdę ciężko, wszystko jest dla mnie nowe, cały połóg to taka burza hormonalna, ale wiem, że to wszystko kwestia czasu - napisała Ania.