Andrzej Grabowski - wiek, dzieci, żona, Taniec z Gwiazdami, rodzina, wzrost, Instagram

2021-10-25 8:52 kg
Andrzej Grabowski
Autor: wbf

Andrzej Grabowski to aktor teatralny, telewizyjny, filmowy i dubbingowy, piosenkarz, reżyser, scenarzysta oraz artysta kabaretowy. W 1972 roku zadebiutował jako aktor, rolą Edwarda w serialu Odejścia, powroty. Wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach, ale do najważniejszych ról w jego karierze zdecydowanie należy rola Ferdynanda Kiepskiego w Świecie według Kiepskich, występ w Dniu świra, Pitbullu, Karierze Nikosia Dyzmy czy też w Dublerach. Oprócz tego aktora można było podziwiać również w Polityce, Drogówce czy też Świadku koronnym.

Andrzej Grabowski - wiek, dzieci, żona, Taniec z Gwiazdami, rodzina, wzrost, Instagram - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Andrzej Grabowski to nie tylko fenomenalny aktor, ale również piosenkarz, który ma na koncie trzy albumy studyjne: Mam prawo... czasami... banalnie z 2010 roku, Cudne jest nudne z 2013 roku oraz Pechy i peszki z 2019 roku. Czego jeszcze nie wiecie o artyście? Sprawdźcie.

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP

Andrzej Grabowski - wiek

Andrzej Grabowski urodził się 15 marca 1952 roku w Chrzanowie. Ma 69 lat.

Andrzej Grabowski - wzrost

Aktor ma 184 cm wzrostu.

Andrzej Grabowski - żona

Grabowski jest dwukrotnie rozwiedziony. W 1982 roku wziął ślub z aktorka Anną Tomaszewską, z kolei w 2009 roku poślubił charakteryzatorkę filmową, Anitę Kruszewską. Od 2020 roku jest w związku z Aldoną Grochal.

Andrzej Grabowski - dzieci

Owocem związku aktora z Anną Tomaszewską są dwie córki - Zuzanna oraz Katarzyna.

Andrzej Grabowski - Taniec z Gwiazdami

Od marca 2014 roku aktor jest jurorem w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Andrzej Grabowski - Instagram

Andrzej Grabowski nie ma konta na Instagramie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE