Amerykańskie filmy dla nastolatków tak OSTRE, że dziś by NIE POWSTAŁY

2022-12-13 10:09 NN
Które kultowe produkcje dziś nie miałyby racji bytu?
Autor: Universal Pictures/Zide Perry Productions/Collection Christophel

Są takie filmy, które uchodzą za kultowe, jednak gdy im się bliżej przyjrzymy, dochodzimy do wniosku, że w dzisiejszych czasach... nie miałyby racji bytu. Dziś bierzemy na tapetę amerykańskie komedie dla nastolatków, które - na swoje szczęście - powstały lata temu, a dziś zostałyby zbojkotowane.

Amerykańskie komedie dla nastolatków jadące po bandzie i prezentujące dość kontrowersyjne treści cieszyły się swojego czasu olbrzymią popularnością. Często wulgarne i prymitywne tytuły weszły do mainstreamu i zyskały miano kultowych, choć dziś z pewnością wzbudziłyby powszechne zgorszenie i bojkot.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe filmy i seriale, które dziś NIE MOGŁYBY powstać

Amerykańskie komedie dla nastolatków tak OSTRE, że dziś by NIE POWSTAŁY

Postanowiliśmy wyłonić dla was 5 najostrzejszych produkcji, które choć niegdyś uwielbiane, dziś stanowczo by nie przeszły. Poprawność polityczna i cenzurowanie mainstreamowych treści weszły bowiem w ostatnich latach na zupełnie nowy poziom, a platformy pokroju Netfliksa przyzwyczaiły nas do produkcji bardziej family friendly.

Przechodząc do rzeczy - w poniższej galerii znajdziecie 5 kultowych komedii dla nastolatków, które są tak odjechane, że dziś raczej by nie powstały.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

Sonda
Czy współczesne komedie bawią tak samo jak klasyki?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

🎧 Chcesz się pośmiać? Włącz WKRĘTARKĘ!

Posłuchaj, kogo Albert wkręcił tym razem ;)

Listen to "Przyjaciółki. WKRĘTARKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE