Altered Carbon - sezon 3 powstanie? Kiedy trafi na Netflix?

2020-02-24 13:23
Altered Carbon
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Altered Carbon to serial na podstawie powieści fantastycznonaukowej Richarda Morgana pod tym samym tytułem (w Polsce został on przetłumaczony na Modyfikowany węgiel). Fabuła dzieje się w odległej przyszłości, gdy ludzie są w stanie przenieść całą świadomość na implant, dzięki czemu mogą zmieniać ciała i pozostać nieśmiertelni. Pierwszy sezon Altered Carbon trafił na Netflix w lutym 2018 roku.

Altered Carbon - sezon 3 powstanie? Mamy szansę na nowe odcinki i kiedy trafią na Netflix? Odpowiedzi na te pytania nurtują wielu fanów produkcji. Fanom Altered Carbon bardzo długo przyszło czekać na drugi sezon serialu. Został on potwierdzony pół roku od premiery pierwszego, ale na Netflix trafił dopiero po ponad dwóch latach! Co dalej z Altered Carbon?

Altered Carbon - sezon 3 powstanie?

Mimo że powieść, na podstawie której powstaje serial, podobnie jak sama produkcja Netflixa, cieszą się dużą popularnością wśród widzów i bardzo przychylnymi opiniami krytyków, losy serialu nie są przesądzone. Od premiery na początku lutego 2018 twórcy czekali aż do do końca lipca, aby potwierdzić pracę nad sezonem drugim, którego premiera na Netflix została zaplanowana na 27 lutego 2020.

Jak na razie Netflix nie podał żadnej oficjalnej informacji odnośnie do planów wobec sezonu trzeciego. Najprawdopodobniej decyzja uzależniona jest od oglądalności i niewykluczone, że na potwierdzenie prac nad nowymi odcinkami (lub też informację o skasowaniu serialu) będziemy musieli poczekać aż do połowy 2020 roku. 

NAJNOWSZE