Polskie seriale

Algorytm miłości: OBSADA. Kto wystąpił w nowym serialu Canal+?

2024-05-22 17:12

“Algorytm miłości” zawitał wreszcie w ofercie Canal+ Online i to od razu z całym pakietem odcinków. Obsada serialu aż pęka w szwach od gwiazd i popularnych twarzy – kto wystąpił w produkcji? Tłumaczymy!

“Algorytm miłości” – o czym jest nowy serial Canal+?

Naczelnym zadaniem “Algorytmu miłości” jest obśmianie tzw. bikini shows, czyli programów randkowych, które namiętnie oglądają Polacy (choć wielu z nich się do tego otwarcie nie przyzna). Twórcy parodiują tu takie formaty jak “Warsaw Shore”, “Ex na plaży”, “Love Never Lies”, czy “Hotel Paradise”, ale zamiast malowniczych plaż i drinków pod palmą, uczestników czeka… lekki zawód (ku uciesze widzów rzecz jasna).

Ktoś mógłby powiedzieć, że ciężko jest zrobić parodię tego typu programów, dlatego zależało nam na stworzeniu realnego świata oraz realnych postaci, z krwi i kości. Dopiero wtedy, głupoty, które bohaterowie mówią i absurdalne sytuacje, które im się dzieją, mają szansę być naprawdę śmieszne. Nie zawsze dla uczestników programu, ale dla widza owszem. Już pierwsze zadanie przerasta, teoretycznie gotowych na wszystko, bohaterów, a potem jest już tylko grubej. Metaforycznie, bo aktorzy mocno ćwiczyli do swoich ról – opowiada Łukasz Sychowicz, head writer i producent kreatywny.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze seriale komediowe. Te produkcje bawią do łez

“Algorytm miłości” – obsada. Kto zagrał w serialu?

Bohaterowie “Algorytmu miłości” to cały katalog kontrowersyjnych i barwnych osobowości, od wannabe influencerki, przez typowego dresiarza i “feministkę”, po konserwatywną do bólu pannę. W obsadzie znalazło się wiele gwiazd zarówno młodego, jak i starszego pokolenia. W “Algorytmie miłości” występują:

To jednak nie wszystko, bo na ekranie oglądamy też, a jakże, polskich influencerów – Martę Rentel i Grzegorza Milewskiego. Więcej o bohaterach, w których wcielają się poszczególni aktorzy, dowiecie się z naszej galerii podpiętej w górnej części artykułu.

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

PROSTA SPRAWA: Mateusz Damięcki o swojej tajemniczej roli w nowym serialu Canal+ (WYWIAD)