Akacjowa 38

i

Autor: YouTube.com/RTVE Series (screen) Akacjowa 38 - co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Hiszpańskie seriale

Aktorka z "Akacjowej 38" gra w nowym serialu "La Promesa - pałac tajemnic". O kim mowa?

2024-06-23 15:57

"La Promesa - pałac tajemnic" to nowy hiszpański serial, który będzie można oglądać TVP. Z pewnością zainteresuje fanów "Akacjowej 38", tym bardziej że w obsadzie znalazła się aktorka znana z tej telenoweli. Inma Pérez-Quirós w "Akacjowej 38" gra służącą Fabianę. W kogo wcieli się w nowej produkcji?

Inma Pérez-Quirós to aktorka, którą już wkrótce będzie można oglądać w dwóch różnych serialach na antenie telewizyjnej Dwójki. Do tej pory poznali ją fani "Akacjowej 38", która cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVP. W tej telenoweli gra Fabianę. To służąca, która tak naprawdę jest matką Cayetany, swojej pracodawczyni. To postać, która skrywa wiele tajemnic i jest kluczowa dla rozwoju akcji. Już wkrótce Inmę będzie się też oglądać w nowej produkcji. Mowa o serialu "La Promesa - pałac tajemnic", który już 27 czerwca zadebiutuje na antenie TVP2. Kogo zagra tym razem? Postać nosi imię Ramona. Kim będzie? Mamy opis jej wątku.

Hiszpańskie telenowele, których nie było w Polsce. Te tytuły byłyby hitami jak "Akacjowa 38"

Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

Ramona z serialu "La Promesa - pałac tajemnic"

Na postać graną przez Inma Pérez-Quirós widzowie TVP będą musieli trochę poczekać. Ramona pojawi się dopiero w drugim sezonie. Będzie jedyną osobą, która może wiedzieć, kim jest ojciec Curro. Ramona była najlepszą przyjaciółką jego matki Dolores, która została zamordowana. Kiedy Jana odnajdzie Ramonę, ta będzie ciężko chora i przykuta do łóżka. Jej przeszłość może być jednak kluczowa dla rozstrzygnięcia wielkiej tajemnicy,

"La Promesa - pałac tajemnic". Opis serialu

Pałac La Promesa w dolinie Los Pedroches jest własnością markizów Luján. Pewnego dnia w pałacu odbywa się ślub następcy tronu, Tomasa. Zaraz po imprezie uwagę wszystkich przyciąga samolot. Za jego sterami stoi Manuel, syn markizów. Nagle dochodzi do awarii. Manuela chłoną płomienie, ale komuś udaje się go uratować. Mowa o Janie. Markiz oferuje jej nagrodę finansową, ona pragnie jedynie pracy w pałacu i ma jasny cel: wymierzyć sprawiedliwość za zamordowanie matki piętnaście lat temu i znaleźć miejsce pobytu jej brata, który został porwany, gdy był noworodkiem. Nadszedł czas zemsty. Jest tylko jeden element, którego nie brała pod uwagę. To Manuel, ostatnia osoba, w której spodziewałaby się zakochać.