Akacjowa 38

i

Autor: TVP VOD Akacjowa 38 - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Serial

Akacjowa 38 - to się wydarzy w nowych odcinkach. Streszczenie [3-7 kwietnia 2023]

2023-04-03 22:05

Akacjowa 38 przygotowała dla fanów nową dawkę serialowych emocji. Widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów tej hiszpańskiej telenoweli. Nic dziwnego, ponieważ scenarzyści zadbali o wiele zwrotów akcji. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź streszczenia Akacjowej 38 na nadchodzące dni.

Akacjową 38 od dawna można oglądać na antenie TVP1. Choć za nami już wiele odcinków, akcja serialu jest coraz ciekawsza. Niektóre intrygi i tajemnice bohaterów coraz bardziej wciągają widzów. Co spotka bohaterów z Akacjowej 38 w nadchodzących dniach? W tym tygodniu emocji z pewnością nie zabraknie. Fanów czekają kolejne zwroty akcji. Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Jak dobrze znasz serial Akacjowa 38? Rozwiąż QUIZ, aby sprawdzić swoją wiedzę

Akacjowa 38 - odcinek 61. Poniedziałek 3.04.2023

Maximiliano przyznaje żonie, że przegrał w karty dom na rzecz Claudia. Celia wybacza mężowi, który przeprosił rodzeństwo Herminii i przyznał się do spowodowania jej śmierci. Za sprawą Leandra i Juliany, Pablo i Leonor biorą fikcyjny ślub w parku. Leandro i Juliana wspominają, że też omal się nie pobrali. German mówi Cayetanie, że idzie na spotkanie z Espinosą.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Akacjowa 38 - odcinek 62. Wtorek 4.04.2023

Rita śledzi Saura i Manuelę. Gdy dowiaduje się, że Manuela wypytywała go o Espinosę, każe mu ją zlikwidować. Informuje o tym Cayetanę, a ta zaczyna rozumieć, że German i Manuela ją oszukują. Pablo i Leonor postanawiają razem uciec. Guadalupe daje synowi błogosławieństwo. Felipe przeprasza Julianę i Victora za swoje zachowanie, a German zdaje sobie sprawę, że Espinosa został pogrzebany wraz z jego zegarkiem, który zaginął. Domyśla się, że skradła mu go żona.

Akacjowa 38 - odcinek 63. Środa 5.04.2023

Trini proponuje, że wyda przyjęcie przedślubne dla Leonor. Sauro napada na Manuelę w domu jej chlebodawców. Szczęśliwie wraca German, walczy z Saurem i napastnik ucieka. Cayetana żąda od Rity, by go odnalazła, ale ten znika. Victor wyłudza od matki pieniądze na książki prawnicze, których nie kupuje, tylko pożycza od Felipe.

Akacjowa 38 - odcinek 64. Czwartek 6.04.2023

Leonor i Pablo szykują się do ucieczki. Claudio zauważa u Leonor obrączkę, którą Pablo założył jej podczas nieformalnego ślubu. Inspektor Mendez uprzedza Germana, że Sauro został zatrzymany i wrobi go w zabójstwo. Victor nie chce być prawnikiem, jak życzy sobie tego jego matka. Felipe przekonuje ją, by zaufała synowi. Cayetana ostrzega Manuelę, że German nie zawsze będzie ją chronił.

Akacjowa 38 - odcinek 65. Piątek 7.04.2023

Trwają przygotowania do ślubu Leonor i Claudia. Maximiliano domyśla się, że córka chce uciec z Pablem i nie staje im na przeszkodzie. Sauro zeznaje, że Cayetana chce wrobić w zabójstwo swojego męża. Victor przygotowuje przyjęcie, na którym panie mają wręczyć prezenty ślubne Leono. Nocą żebracy wyjadają wszystko. Trini jest załamana.

Akacjowa 38 - obsada

  • María Blanco jako Carmen/Manuela
  • David Venancio Muro jako Servando Gallo
  • Sandra Marchena jako Rosina Rubio
  • Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
  • Juanma Navas jako Ramón Palacios
  • Jorge Pobes jako Liberto
  • Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso
  • Amparo Fernández jako Susana de Séler
  • Marita Zafra jako Casilda Escolano
  • Rebeca Alemany jako Lolita
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE