Akacjowa 38

i

Autor: TVP VOD Akacjowa 38 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Serial

Akacjowa 38, odcinek 68 - STRESZCZENIE. Cayetana przyznaje, że wynajęła Saura, by zabił doktora Espinosę

2023-03-28 16:51

Akacjowa 38 to serial, który można oglądać na antenie TVP2. Produkcja zastąpiła popularne Zranione ptaki. Tym razem nie jest to jednak turecka telenowela, a hiszpański serial. Odcinek 68 będzie można zobaczyć już w czwartek 13 kwietnia 2023 o godzinie 18:45. Co się w nim wydarzy? Mamy dla was streszczenie.

Akacjowa 38, odcinek 68 - STRESZCZENIE. German i Manuela odzyskują zegarek. Cayetana przyznaje, że wynajęła Saura, by zabił doktora Espinosę. W ten sposób oczyściła swój honor. Nie przyznaje się jednak do kradzieży zegarka. German postanawia jak najszybciej załatwić formalności związane z separacją małżeńską i wyjechać z Manuelą. Rodzice Claudia nie zdołają dotrzeć na ślub syna z powodu sztormu. Claudio nie chce jednak przełożyć ceremonii, a Leonor wyznaje, że ją kocha i ma nadzieję, że i ona obdarzy go kiedyś miłością. 

Jak dobrze znasz serial Akacjowa 38? Rozwiąż QUIZ, aby sprawdzić swoją wiedzę

Akacjowa 38 - o czym jest serial?

Poznajemy losy Carmen – młodej ciężarnej kobiety żyjącej pod jednym dachem z przemocowym mężem. Gdy pewnego wieczora mężczyzna wraca pijany do domu i usiłuje zgwałcić żonę, ta w akcie samoobrony uderza go twardym narzędziem w głowę. Przekonana, że go zabiła, zabiera kilka kosztowności i wraz z matką zakopuje ciało w lesie, a następnie ucieka w siną dal. W trakcie ucieczki rodzi córeczkę, której nadaje imię Inocensja (po polsku Niewinność).

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

By chronić dziecko, zostawia je w przyklasztornym przytułku obiecując, że kiedyś po nie wróci. Sama wraz z matką udaje się do miasteczka, w którym mieszka jej brat, jednak po drodze stan jej zdrowia znacząco się pogarsza. Ratuje ją lekarz, który szybko zaczyna się nią interesować. Następnie Carmen i matka zmieniają tożsamość – od tej pory główna bohaterka nosi imię Manuela – i zatrudniają się jako pokojówki w budynku przy tytułowej Akacjowej 38.

Akacjowa 38 - obsada

  • María Blanco jako Carmen/Manuela
  • David Venancio Muro jako Servando Gallo
  • Sandra Marchena jako Rosina Rubio
  • Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
  • Juanma Navas jako Ramón Palacios
  • Jorge Pobes jako Liberto
  • Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso
  • Amparo Fernández jako Susana de Séler
  • Marita Zafra jako Casilda Escolano
  • Rebeca Alemany jako Lolita
Listen to "Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE