Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

seriale tureckie

Akacjowa 38, odcinek 68 - streszczenie. Rodzice Claudia nie zjawiają się na ślubie

2023-04-03 22:27

Akacjowa 38 - co wydarzy się w 68. odcinku serialu? Cayetana oczyszcza swój honor i przyznaje się do ważnej sprawy, a rodzice Claudia z powodu sztormu nie zjawiają się na ślubie. Co jeszcze czeka bohaterów serialu? Sprawdźcie streszczenie odcinka i informacje na temat emisji w TVP.

Akacjowa 38 streszczenie. Co się wydarzy w 68. odcinku? Mauneli i Germanowi udaje się odzyskać zegarek. Cayetana przyzna się do tego, że wynajęła Saura, by ten zabił doktora Espinosę. Czy w ten sposób oczyściła swój honor? Na to wygląda, chociaż... nie przyznaje się do kradzieży wcześniej wspomnianego zegarka. German postanawia jak najszybciej załatwić formalności związane z separacją małżeńską i wyjechać z Manuelą. Rodzice Claudia nie zdołają dotrzeć na ślub syna z powodu sztormu. Claudio nie chce jednak przez to przekładać ceremonii na inny termin. Leonor wyznaje, że ją kocha i ma nadzieję, że i ona obdarzy go kiedyś miłością. Kiedy oglądać 68. odcinek "Akacjowa 38"?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Akacjowa 38, odcinek 68 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 68. zostanie wyemitowany 13 kwietnia 2023 r. o godzinie 18:45. Przypomnijmy, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP 2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE