Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38, odcinek 62 - STRESZCZENIE. Pogrzebanie Espinosa, śledztwo Rity i kradzież zegarka

2023-03-20 10:16

Akacjowa 38 - co wydarzy się w 62. odcinku hiszpańskiego hitu? Rita wydaje rozkaz likwidacji, a Cayetana zacznie rozumieć, że jest oszukiwana przez Manuelę i Germana. Co jeszcze czeka bohaterów serialu? Sprawdź już teraz streszczenie nowego odcinka!

Akacjowa 38 odcinek 62 - streszczenie. Co się wydarzy w serialu? Rita śledzi Saura i Manuelę. Gdy dowiaduje się, że Manuela wypytywała go o Espinosę, każe mu ją zlikwidować. Informuje o tym Cayetanę, a ta zaczyna rozumieć, że German i Manuela ją oszukują. Pablo i Leonor postanawiają razem uciec. Guadalupe daje synowi błogosławieństwo. Felipe przeprasza Julianę i Victora za swoje zachowanie, a German zdaje sobie sprawę, że Espinosa został pogrzebany wraz z jego zegarkiem, który zaginął. Domyśla się, że skradła mu go żona. Kiedy oglądać 62. odcinek "Akacjowa 38"? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Akacjowa 38 odcinek 62 - kiedy w TVP2? Data i godzina emisji

Odcinek 62. zostanie pokazany 4 kwietnia 2023 r. o godzinie 18:45. Przypomnijmy, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP 2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE