Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38, odcinek 62 - STRESZCZENIE. Pogrzebanie Espinosa, śledztwo Rity i kradzież zegarka

2023-03-20 10:16

Akacjowa 38 - co wydarzy się w 62. odcinku hiszpańskiego hitu? Rita wydaje rozkaz likwidacji, a Cayetana zacznie rozumieć, że jest oszukiwana przez Manuelę i Germana. Co jeszcze czeka bohaterów serialu? Sprawdź już teraz streszczenie nowego odcinka!

Akacjowa 38 odcinek 62 - streszczenie. Co się wydarzy w serialu? Rita śledzi Saura i Manuelę. Gdy dowiaduje się, że Manuela wypytywała go o Espinosę, każe mu ją zlikwidować. Informuje o tym Cayetanę, a ta zaczyna rozumieć, że German i Manuela ją oszukują. Pablo i Leonor postanawiają razem uciec. Guadalupe daje synowi błogosławieństwo. Felipe przeprasza Julianę i Victora za swoje zachowanie, a German zdaje sobie sprawę, że Espinosa został pogrzebany wraz z jego zegarkiem, który zaginął. Domyśla się, że skradła mu go żona. Kiedy oglądać 62. odcinek "Akacjowa 38"? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Akacjowa 38 odcinek 62 - kiedy w TVP2? Data i godzina emisji

Odcinek 62. zostanie pokazany 4 kwietnia 2023 r. o godzinie 18:45. Przypomnijmy, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP 2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.