Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38 odcinek 21 - STRESZCZENIE. Terrorysta, fałszywy dowód osobisty i podstęp Rity [6.02]

2023-01-26 10:37

Streszczenie 21. odcinka serialu "Akacjowa 38" na pewno zaciekawi wszystkich widzów, którzy niecierpliwie wyczekują nowych epizodów. Akcja z Ernestem nabierze tempa, a Gaudalupe namówi Pabla, by zrobił coś niezgodnego z prawem. Co jeszcze się wydarzy? Kiedy emisja w TVP2?

Akacjowa 38 odcinek 21 - Co się wydarzy w serialu? Inspektor Mendes rozmawia z Ernestem, nie wiedząc, że to terrorysta. Gaudalupe chce, by Pablo załatwił jej fałszywy dowód osobisty. Claudio odwiedza Leonor. Imponuje jej swoimi lekturami. Rita podstępem załatwia sobie pracę w kawiarni. Kiedy oglądać 21. odcinek "Akacjowa 38"? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Akacjowa 38 odcinek 21 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Akacjowa 38" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 21 zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 lutego 2023 o godz. 18:45. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna oczywiście na stronie TVP VOD.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE