programy

Agnieszka Kotońska postawiła na odważny kolor włosów. Jest nie do poznania!

2024-05-24 10:21

Agnieszka Kotońska, znana z udziału w hitowym programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, znana jest z tego, że lubi eksperymentować z fryzurami. Teraz postawiła na naprawdę odważny kolor i wygląda zupełnie inaczej!

„Gogglebox. Przed telewizorami” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji TTV. Show, w którym uczestnicy komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne, zadebiutowało na ekranach naszych telewizorów w 2014 roku i niezmiennie przyciąga sporą publiczność. Postaciami, bez których widzowie nie wyobrażają sobie programu są: Big Boy, Sylwia Bomba, Nagana, Joachim i Izabela Zeiske oraz Agnieszka Kotońska. Agnieszka odkąd pojawiła się w „Gogglebox. Przed telewizorami” przeszła ogromną metamorfozę!

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Agnieszka Kotońska jest nie do poznania

Jakiś czas temu Kotońska pochwaliła się swoim fanom, że dzięki ciężkiej pracy, udało jej się schudnąć 40 kilogramów! Wszystko za sprawą diety oraz ćwiczeń, które stały się jej codziennością oraz weszły jej w nawyk. Poprawa sylwetki wpłynęła pozytywnie na jej pewność siebie, celebrytka zmieniła styl ubierania oraz postawiła na odważniejsze fryzury. Wygląda też zdecydowanie młodziej. Teraz gwiazda programu TTV postanowiła zmienić kolor włosów. Postawiła na rudy kolor, który dodał jej charakteru. Na filmiku na Instagramie widać, że zdecydowała się również na przedłużenie swoich naturalnych włosów. Fani byli zachwyceni kolorem, w komentarzach pisali: 

Boska❤️🔥

Jest ogień 🔥

Pięknie

Jak podoba wam się Agnieszka Kotońska w nowej odsłonie?