Agenci. Biuro detektywistyczne - kiedy oglądać w Czwórce i Szóstce?

2022-08-08 16:50 Leon Pietrzak
Agenci. Biuro detektywistyczne
Autor: Materiały prasowe

Grupa przyjaciół zakłada agencję detektywistyczną i rozwiązuje sprawy klientów, prowadząc równolegle prywatne śledztwo. Tak zapowiada się nowy serial "Agenci. Biuro detektywistyczne", który już niedługo trafi do ramówki stacji. Kiedy i gdzie będzie można oglądać tajemniczy kryminał?

Już jesienią widzowie Czwórki i Szóstki będą mogli oglądać nowy serial "Agenci. Biuro detektywistyczne", w którym zobaczymy m.in. Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego. Aktorzy wcielą się w detektywów, którzy wspólnie będą prowadzić śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Wiemy już, co czeka widzów w pierwszych odcinkach oraz kiedy i w jakich godzinach będzie można oglądać tajemniczą historię w telewizji.

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Agenci. Biuro detektywistyczne - o czym jest?

Adek, świeżo upieczony detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. Ostatecznie postanawiają założyć we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów, prowadzą swoje prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Agenci. Biuro detektywistyczne - kiedy oglądać?

W głównych rolach, obok Bartosza Obuchowicza (komisarz Pospieszalski) i Konrada Skolimowskiego (Adek) występują Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer. Serial emitowany będzie na antenie Czwórki w soboty o godz. 13 i 14, a w Szóstce – w soboty i niedziele o godz. 20.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE