Adelajda z Korony królów - kim jest Aleksandra Przesław i gdzie grała wcześniej?

2018-08-27 21:04
Aleksandra Przesław
Autor: TVP

Korona Królów będzie ważną rolą dla młodziutkiej Aleksandry Przesław. Aktorka, która zagra Adelajdę ma 24 lata, a jej biografia filmowa dopiero nabiera rozmachu. Kim jest i gdzie mogliśmy do tej pory zobaczyć Aleksandrę Przesław?

Ta historia jest prawdziwa. Kazimierz Wielki miał żonę Aldonę Annę. Po jej śmierci drugą żoną została Adelajda Heska. To nie była szczęśliwa miłość. Adelajda była piękną kobietą, której los nie oszczędził przykrości. Jej historię będziemy mogli zobaczyć w 2. sezonie Korony królów w TVP1. A w tej roli zobaczymy Aleksandrę Przesław.

Korona królów sezon 2 - ile odcinków zobaczymy jesienią?

Adelajda z Korony królów - kim jest Aleksandra Przesław

Rola Adelajdy będzie jej pierwszą, dużą rolą, która może zaprowadzić Aleksandrę Przesław do wielkiej kariery. Do tej pory pojawiła się w kilku filmach i serialach. Od 2015 roku grała w kilku etiudach szkolnych. Soyer z 2017 roku był jej pierwszym, dużym filmem, w którym zagrała lekarkę. W tym samym roku dołączyła do obsady aktorskiej serialu Na sygnale, jako Karolina. Teraz będzie jedną z gwiazd Korony królów, żoną Kazimierza Wielkiego. I możliwe, że po tej roli 24-letnia Aleksandra Przesław stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE