Korona królów sezon 2 - ile odcinków zobaczymy jesienią?

2018-08-27 21:05
Korona królów
Autor: screen z youtube/TVP

Serial Korona królów powraca do nas z 2. sezonem. W nowych odcinkach poznamy drugą żonę Kazimierza Wielkiego, Adelajdę. Zmian będzie więcej. Więcej będzie również odcinków niż w 1. sezonie serialu Korona królów.

Korona królów to opowieść o czasach Kazimierza Wielkiego. W 2. sezonie pojawi się jego druga żona, Adelajda Heska, którą zagra Aleksandra Przesław. Zobaczymy też nowego aktora, który zastąpi Mateusza Króla, czyli Kazimierza Wielkiego z 1. sezonu. To Andrzej Hausner. Przed nami nowy sezon i tym razem dostaniemy znacznie więcej odcinków niż w 1. sezonie.

Adelajda z Korony królów - kim jest Aleksandra Przesław i gdzie grała wcześniej?

Korona królów sezon 2 - ile odcinków, kiedy

Niemal codziennie będziemy mogli śledzić losy bohaterów 2. sezonu. Nowe odcinki zobaczymy od poniedziałku do czwartku zawsze o 18:30. Piątki również będą kontynuacją serialu, ale w innej formie. W piątki zobaczymy specjalny cykl opowiadający o kulisach serialu i historię Polski, również o 18:30. W 1. sezonie zobaczyliśmy 84 odcinki. Sezon 2. to aż 160 odcinków. Start już 3 września w TVP1.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE