Ada Hotel Paradise

i

Autor: materiał prasowy

programy

Ada z "Hotelu Paradise" rozpoczyna karierę muzyczną! Jej numer "Rules" będzie hitem wakacji?

2024-05-23 9:51

Ósma edycja „Hotelu Paradise” dobiegła końca, bardzo dobrze widać już, w jakim kierunku chcą podążać jego byli uczestnicy. Bartek zaskoczył wszystkich informacją, że wkrótce światło dzienne ujrzy jego książka, natomiast Ada poinformowała, że rozpoczyna karierę muzyczną!

Nie od dziś wiadomo, że udział w „Hotelu Paradise” to nie tylko szansa na odnalezienie miłości oraz wygranie 100 tysięcy złotych, ale również możliwość zdobycia popularności i wykorzystania jej do własnych celów. To, czy ludzie będą pamiętać o byłych uczestnikach, zależy od nich i od tego, jak wykorzystają swoje 5 minut. Jak już było wspomniane, chwile po finale ósmej edycji „Hotelu Paradise”, Bartek poinformował, że jest w trakcie pisania książki. Podczas emisji programu odezwała się do niego autorka książek, podpisali umowę i zabrali się do pracy. Książka ma być skończona w lipcu, a wydana zostanie już w październiku. Bartek będzie jej współtwórcą, niewykluczone, że jego twarz pojawi się na okładce książki. Książka ma opowiadać o toksycznej miłości, nie zabraknie również erotyki. Swoją popularność postanowiła wykorzystać również Ada.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Ada z "Hotelu Paradise" rozpoczyna karierę muzyczną!

Ada odkąd wróciła do rzeczywistości po „Hotelu Paradise” pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Relacjonuje nie tylko swoją codzienność, ale również wrzuca wspomnienia z Wietnamu, odpowiada na pytania dotyczące programu i pozostałych uczestników oraz przyszłości. Na jej Instagramie pojawił się ostatnio filmik, na którym Ada nagrywa piosenkę w studiu nagraniowym. Słychać na nim fragment jej muzycznego dzieła. W opisie wyjawiła, że jej numer zatytułowany „Rules” ujrzy światło dzienne już 21 czerwca 2024 roku!

Komentarze fanów pod filmikiem są bardzo pozytywne, wszyscy są zachwyceni głosem Ady, niektórzy twierdzą nawet, że brzmi jak Selena Gomez. Co myślicie? Fragment piosenki „Rules” znajdziecie poniżej.