Ad Astra

i

Autor: materiał prasowy Ad Astra w FilmBox Premium HD

Ad Astra - kinowy hit w FilmBox Premium HD. Kiedy oglądać?

2022-04-29 14:38

Uwodzący obrazami, melancholijny i przejmujący. W Światowy Dzień Kosmosu, FilmBox Premium HD wyemituje „Ad Astrę” z Bradem Pittem w roli głównej. Film to nieziemska historia, w której główny bohater będzie musiał odbyć daleką podróż, nie tylko w przestrzeń kosmiczną, ale i w głąb siebie.

Akcja filmu „Ad Astra” rozgrywa się w przyszłości, kiedy podróże kosmiczne stają się codziennością. Księżyc jest skolonizowany. Na Ziemi dochodzi do niebezpiecznych wyładowań, nazywanych udarami. Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) jest doświadczony, opanowany i profesjonalny. Wkrótce wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca (Tommy Lee Jones) i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. Podczas misji, w głowie głównego bohatera, rodzi się wiele rozważań m.in.: na temat sensu ludzkiej egzystencji, miejsca naszej rasy we wszechświecie, czy autodestrukcyjnych zapędów korporacji. Royowi w podróży towarzyszy pułkownik Pruitt (Donald Sutherland), emerytowany astronauta SpaceCom i jeden z najstarszych przyjaciół jego ojca. Oprócz Brada Pitta w filmie wystąpili także m.in.: Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler i Donald Sutherland. Produkcja otrzymała m.in. nominację do Oscara i 3 nominacje do nagrody Saturn.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Ad Astra - kiedy oglądać?

Już w sobotę, 21 maja o godz. 21:00 FilmBox Premium HD wyemituje kinowy hit pt. „Ad Astra”, który zapewni widzom niesamowitą, filmową wędrówkę po zakątkach przestrzeni kosmicznej. Film w reżyserii Jamesa Graya to gratka nie tylko dla miłośników kosmosu i gatunku sci-fi. W produkcji nie zabraknie akcji rodem z kina przygodowego, elementów horroru, ale także wyczulenia na najdelikatniejsze emocje. „Ad Astra” to również uczta dla uszu. Muzyka skomponowana przez Maxa Richtera nadaje scenom głębi i niepowtarzalnej atmosfery.

Sonda
Który Brad Pitt bardziej Ci się podoba?

To jednak nie koniec emocji. Z okazji Światowego Dnia Kosmosu, który przypada w sobotę, 21 maja, stacja wyniesie widzów na filmową orbitę. Tego dnia, oprócz „Ad Astry”, w repertuarze FilmBox Premium HD pojawią się także: „Proxima”, „Kosmiczny grzech”, „Zanosi się na burzę”, czy „Atlantis down”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE