ACA 96 - transmisja. Gdzie obejrzeć galę MMA 8.06.2019?

2019-06-08 14:17
ACA 96 - transmisja. Gdzie oglądać?
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER ACA 96 - transmisja. Gdzie oglądać?

ACA 96 to zdecydowanie jedno z najciekawszych tegorocznych wydarzeń związanych z mieszanymi sztukami walki, które odbędzie się w naszym kraju. Wszystko za sprawą bardzo atrakcyjnej karty walk, w której zobaczymy m.in. starcie Tony Johnson - Jewgienij Gonczarow o pas wagi ciężkiej. Gdzie obejrzeć ASA 96 online i w telewizji? O której godzinie?

ACA 96 to gala MMA, która odbędzie się w sobote, 8 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie, a wszystko to dzięki piekielnie mocnej karcie walk. Podczas ASA 96 zobaczymy m.in. pojedynek o pas wagi ciężkiej, w którym zmierzą się Tony Johnson (13-4) i Jewgienijm Gonczarow (13-2). W karcie głównej wystąpią także walki: Piotr Strus - Swietłozar Sawow, Marcin Held - Diego Brandao, Daniel Omielańczuk - Jewgienij Erochin i Karol Celiński - Luke Barnatt. Poza tym organizatorzy przewidzidzieli aż 11 wcześniejszych starć, które umilą czas kibicom MMA czekającym na walki wieczoru. Transmisja na żywo z ACA 96 dop sprawdzenia poniżej.

ACA 96 - transmisja na żywo

Gala ACA 96 będzie transmitowana wyłącznie w systemie PPV. Koszt streamu online to jedyne 3 dolary. Jak i gdzie wykupić dostęp? Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Początek gali ACA 96 od godziny 17:00.

zobacz: KSW 50 - karta walk, walki, zawodnicy

NAJNOWSZE