40 kontra 20 sezon 2 - UCZESTNICY. Kim są gwiazdy randkowego reality-show?

2022-11-24 14:14 Leon Pietrzak
40 kontra 20 sezon
Autor: Materiały TVN

Na antenę TVN& powróciło randkowe show "40 kontra 20". Dwóch mężczyzn - starszy i młodszy - rywalizują ze soba o względy kobiet w różnym wieku. Kim są uczestniczki programu? Kiedy emisja odcinków? Odpowiadamy!

40 kontra 20 - sezon 2 zapowiada się na kolejny hit w ramówce TVN7. Na słonecznej Krecie panie walczą o uwagę dwóch facetów. Jednym z nich jest były Mister Polski, Tomek Zarzycki z Łodzi. Mężczyzna pracuje w modelingu i współpracuje z markami z całego świata. Fanatyk snowboardu i motocrossu. W roli seniora oglądamy Toma Grabowskiego z Krakowa. Poza modelingiem prowadzi własną agencję nieruchomości. Lubi podróżować, szczególnie do Włoch. Cechuje go pewność siebie i zdrowy styl życia. Ma wielką nadzieje, że dzięki programowi znajdzie drugą połówkę. Kim są uczestniczki programu 40 kontra 20?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

40 kontra 20 - UCZESTNICZKI

Twórcy randkowego reality-show postanowili na różnorodność. Wśród uczestniczek trudno znaleźć kobiety, które mają takie same pasje i zainteresowania. Kto występuje w drugim sezonie programu 40 kontra 20? Oto lista uczestników:

  • Amira - na co dzień mieszka w Warszawie, jednak urodziła się w Tunezji. Zawodowo zajmuje się ona eksportem kosmetyków na rynki krajów afrykańskich i Bliski Wschód. Dodatkowo pracuje jako modelka. Co ciekawe mówi biegle aż w pięciu językach! Uwielbia jazdę konną, oraz nurkowanie.
  • Amelia - jest pewną siebie miłośniczką przygód ekstremalnych. Nie straszna jej jazda na quadach, czy wszelkie sporty wodne. Zajmuje się wizażem, który jest również jej wielką pasją. Ma sprecyzowane plany na przyszłość i przyznaje, że preferuje starszych mężczyzn.
  • Natalia - prawniczka z Krakowa. Mimo poważnego zawodu, na co dzień jest spontaniczna i uczuciowa. Potrafi dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. Uwielbia sport, a w szczególności golf i jazdę konną. Często podróżuje w różne zakątki świata.
  • Izabela - mieszka w Krakowie. W połowie jest Algierką oraz Góralką z Makowa Podhalańskiego. Studiuje kosmetologię. Na pozór wydaje się spokojna, jednak lubi znajdować się w centrum uwagi.
  • Kasia "Koka" - mieszka w Krakowie i zajmuje się stylizacją paznokci. Jest prawdziwą bizneswoman i prowadzi własną firmę oraz centrum szkoleniowe. Kobieta jest najlepsza w swoim fachu i osiągnęła wiele sukcesów w branży. Mimo, że wiele razy została zraniona, to nadal wierzy w prawdziwą miłość.
  • Magdalena - kocha zdrowy styl życia. Jest przedstawicielką handlową firmy, która promuje zdrową kuchnię wegańską. Ukończyła Szkołę Lotnictwa i może sterować samolotami. Jej marzeniem jest kurs pilotowania helikopterem. Kiedyś zajmowała się prowadzeniem marki modowej. Preferuje młodszych mężczyzn, jednak wiek nie ma znaczenia, gdy mają oni „to coś”.
  • Asia - jest delikatną i spokojną instruktorką rekreacji ruchowej. Ukończyła ekonomię i handel zagraniczny, jednak aktualnie ciągnie ją w zupełnie inne kierunki. Miłośniczka tańca. Jej hobby to rysowanie, oraz architektura wnętrz.
  • Joanna - przyjechała prosto ze słonecznej Californii. Właśnie w stanach prowadzi firmę związaną z nieruchomościami. Głównie zajmuje się doradztwem inwestycyjnym oraz wycenami ekskluzywnych rezydencji. Pracuje nad tym, by zawsze osiągać swoje cele. Chce inspirować innych jako life i business coach. Uwielbia jogę i medytację. Ceni holistyczne podejście do życia.
  • Iza "Izka" - na co dzień mieszka w Bytomiu. Uwielbia sporty, mocno skupia się na zdrowym stylu życia. Przeszła całkowitą przemianę. Jest pełna optymizmu. Lubi spędzać czas ze swoim nastoletnim synem. Chociaż uwielbia się ruszać, to docenia również leniwie spędzony czas. Szuka pewnego siebie mężczyzny.
  • Anita "Shira" - jest piosenkarką znaną pod pseudonimem Shira. Na co dzień pracuje jako trenerka personalna oraz instruktorka snowboardu. Z wykształcenia natomiast jest kosmetolożką i fizjoterapeutką. Pasjonują ją samochody i motocykle. Marzy o stworzeniu piosenki, która stanie się międzynarodowym hitem

40 kontra 20 sezon 2 - kiedy oglądać?

Drugi sezon 40 kontra 20 wystartował 21 listopada 2022 r. Emisja randkowego show ma miejsce od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00 na TVN7. Wszystkie odcinki można obejrzeć również online w serwisie Player.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE