39 i pół tygodnia - kiedy premiera kontynuacji serialu TVN?

2019-08-13 9:49
Tomasz Karolak - 39 i połowa
Autor: Materiały prasowe TVN

39 i pół tygodnia, bo tak nazywa się kontynuacja kultowego serialu 39 i pół wkrótce zagości na ekranach telewizorów. Kiedy możemy spodziewać się serialu z Tomaszem Karolakiem w roli głównej? Sprawdźcie, co już wiadomo na temat tej długo wyczekiwanej produkcji!

39 i pół to serial obyczajowo-komediowy, który mogliśmy oglądać w TVN w latach 2008-2009. Przypomnijmy, że była to opowieść o perypetiach Darka, wiecznego chłopca i miłośnika punka, który przeżywa kryzys wieku średniego. Stacja szykuje kontynuację bijącego wówczas rekordy 39 i pół. Scenariusz do produkcji powstawał od zeszłego roku. Kiedy 39 i pół tygodnia trafi na szklany ekran?

39 i pół tygodnia: co już wiadomo o serialu?

Zdjęcia do 39 i pół tygodnia wytarowały w kwietniu. Producentem wykonawczym jest Watchout Studio. Nad scenariuszem pracują: Hanna Węsierska, Przemysław Jurek, Karolina Szymczyk-Majchrzak, Tomasz Cichon i Doman Nowakowski, czyli autor oryginalnego pomysłu. Za muzykę odpowiada Łukasz Targosz znany między innymi ze świetnej ścieżki dźwiękowej do serialu Wataha. 

39 i pół tygodnia: kiedy premiera serialu w TV?

Premiera serialu 39 i pół tygodnia planowana jest na antenie TVN już w niedzielę, 8 września o godzinie 21:30. 

NAJNOWSZE