365 dni trafi na Netflix! Od kiedy online film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej?

2020-04-01 20:47
365 dni
Autor: Materiały Prasowe

Film 365 dni trafił na ekrany kin w lutym 2020 roku. Bez dwóch zdań była to jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier. Wszystko to za sprawą sukcesu książki, która stała się podstawą głośnego filmu erotycznego. 365 dni jest ekranizacją powieści pod tym samym tytułem autorstwa Blanki Lipińskiej i stanowi pierwszą część trylogii. Jak zapowiada Lipińska, każda z nich ma doczekać się filmowej adaptacji.

365 dni na Netflix! Od kiedy online? 365 dni to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. 

365 dni na Netflix! Od kiedy online?

Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, Laura razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej miał swoją premierę 7 lutego 2020. Niecałe dwa tygodnie później, bo już 31 marca Netflix poinformował, że od 1 kwietnia film trafi do biblioteki platformy.

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE