365 dni - Michele Morrone w długich włosach? Tak gwiazdor filmu wyglądał jeszcze kilka miesięcy temu

2020-01-20 10:36 kw
Michele Morrone
Autor: screen Instagram/iammichelemorroneofficial

365 dni to film na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej, który jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Już 7 lutego na ekranach polskim kin zadebiutuje 'polski Grey', w którym nie brakuje nagości oraz gorących scen łóżkowych. W rolę Massimo wcieli się Michele Morrone, przystojny Włoch. Okazuje się, że jeszcze kilka miesięcy temu miał długie włosy i wyglądał zupełnie inaczej!

365 dni - Michele Morrone w długich włosach? Tak gwiazdor filmu wyglądał jeszcze kilka miesięcy temu. Książka Blanki Lipińskiej zrobiła prawdziwą furorę wśród czytelników. Nic więc dziwnego, że polski Grey doczekał się ekranizacji, która zadebiutuje na ekranach kin już 7 lutego. W rolę szefa sycylijskiej rodziny mafijnej wcieli się Michele Morrone. Przystojny Włoch kilka miesięcy temu przeszedł prawdziwą metamorfozę.

365 dni - fabuła

Już wkrótce do polskich kin wejdzie film 365 dni, który rozpali zmysły widzów. Massimo Torricelli jest młodym i niezwykle przystojnym szefem sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, musi przejąć jego rządy. Laura Biel to z kolei dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Razem z partnerem oraz przyjaciółmi wylatuje na wakacje na Sycylię. Kobieta nie spodziewa się jednak, że na jej drodze stanie Massimo, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na pokochanie go.

365 dni - Michele Morrone w długich włosach!

Michele Morrone wcieli się w przystojnego Massimo. Zagra bezwzględnego, ale i niezwykle namiętnego mężczyznę. Trzeba przyznać, że idealnie pasuje do tej roli, ponieważ może pochwalić się seksownym ciałem oraz niezwykle urodziwą twarzą. Na jego Instagramie znaleźć można zdjęcia sprzed kilku miesięcy, na których ma jeszcze długie włosy. Jest nie do poznania! Zobaczcie sami:

NAJNOWSZE