365 dni - nowe sceny z filmu w teledysku Michele Morrone! Filmowy Massimo nagrał singiel

2020-01-17 15:44
365 dni
Autor: screen youtube.com, kanał Michele Morrone screen youtube.com

Im bliżej premiery filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, 365 dni, tym bardziej rośnie zainteresowanie nim. Niemal dokładnie miesiąc przed premierą do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun produkcji, który wzbudził spore kontrowersje. Co więcej, Blanka Lipińska musiała ocenzurować plakaty promujące film, ponieważ zostały uznane za zbyt odważne! Jeśli sam plakat wzbudza tyle emocji, to czego możemy zatem spodziewać się po filmie..?

365 dni - film: nowe sceny pojawiły się w teledysku Michele Morrone, aktora, który w produkcji wciela się w postać Massimo. Okazuje się, że Morrone jest człowiekiem wielu talentów. Nie tylko zagrał główną rolę w 365 dni, ale także nagrał piosenkę promującą film, która jest zarazem jego pierwszym singlem.

365 dni - nowe sceny z filmu w teledysku Michele Morrone

Klip trafił do sieci 17 stycznia, dokładnie na trzy tygodnie przed premierą 365 dni. Michele - tak jak grana przez niego postać - jest z pochodzenia Włochem. Z zawodu aktor i model, jednak jego pasją jest muzyka. Piosenka nosi tytuł 'Feel It', a promujący ją teledysk zawiera nieopublikowane dotychczas, zupełnie nowe sceny z filmu. Są to oczywiście pojedyncze kadry, jednak niektóre z nich wskazują, że film naprawdę będzie ostry. Nie bez powodu dostał kategorię wiekową 18+!

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Premiera została zaplanowana na 7 lutego 2020.

NAJNOWSZE