365 dni: Laura i Massimo ujawnieni! Wybór aktorów wywołał lawinę komentarzy

2019-12-05 10:23
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Blanka Lipińska, autorka bestsellerowych powieści erotycznych, jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających w Polsce pisarzy. Dość powiedzieć, że jej pierwsza książka rozeszła się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że Lipińska dość szybko ogłosiła, iż wszystkie części trylogii 365 dni zostaną zekranizowane. Przez wiele miesięcy fani serii czekali w napięciu, aby dowiedzieć się, kto zagra w filmie, a autorce dość długo udało się dochować tajemnicy.

365 dni: Laura i Massimo w końcu ujawnieni! Kogo zobaczymy w ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej? Fani serii mają mocno mieszane uczucia względem wyboru aktorów wcielających się w główne role. Sporo komentarzy wywołał zwłaszcza dobór aktora do roli Massimo. Czy autorka 365 dni rzeczywiście trafnie dobrała obsadę?

365 dni: obsada ujawniona. Kto zagra Laurę i Massimo?

Po wielu miesiącach spekulacji cała obsada została ujawniona podczas konferencji prasowej, która odbyła się 4 grudnia. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że w rolę Laury wcieli się Anna Maria Sieklucka, a Massimo zagra Włoch, Michel Morrone. Sieklucka dopiero rozpoczyna swoją karierę, a 365 dni to jej pierwsza rola na dużym ekranie. Morrone z kolei ma już spore doświadczenie, które zdobywał we włoskich filmach i serialach oraz na deskach teatru. 

Na fanpage'u Blanki Lipińskiej fani mogli śledzić relację na żywo z konferencji, gdzie również na bieżąco dzielili się swoimi wrażeniami odnośnie do wyboru obsady. Pod postem pojawiło się łącznie ponad 3,6 tys. komentarzy! Czekający na ekranizację fani 365 dni są mocno podzieleni. Część osób okazała się nieco rozczarowana wyborem obsady:

No nie podoba mi się. Kurcze. Ale może na ekranie będzie ogień.

massimo rozczarował, ciut przystarzaly i mało „szarmancki”. może w filmie będzie lepiej przygotowany

Jedynie Massimo jest najlepszy, reszta to rozczarowanie moim zdaniem. Pójdę do kina, z ciekawości, ale średnio to widze.

Wiele osób zwróciło jednak uwagę, żeby zaczekać z wydawaniem opinii do 7 lutego 2020, kiedy 365 dni trafi na ekrany kin. Pewne jest jednak, że produkcja ma szanse pobić kolejny rekord oglądalności! Poza Sieklucką i Morrone w obsadzie pojawią się także:

  • Tomasz Stockinger jako tata Laury
  • Grażyna Szapołowska jako mama Laury
  • Natalia Janoszek jako Karolina
  • Otar Saralidze jako Domenico
  • Natasza Urbańska jako Anna
  • Magdalena Lamparska jako Olga
  • Bronisław Wrocławski jako Mario
  • Mateusz Łasowski jako Martin
NAJNOWSZE