365 dni - drugi zwiastun i NOWE SCENY trafiły do sieci! Film zaszokuje widzów?

2020-01-23 10:33
365 dni
Autor: screen youtube.com, kanał Blanka Lipińska screen youtube.com

Film na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej wzbudza ogromne zainteresowanie na bardzo długo, zanim trafił na ekrany kin. Dość powiedzieć, że przedsprzedaż biletów rozpoczęła się ponad miesiąc przed planowaną premierą! Zaciekawienie widzów podsycała także sama autorka książki, która sprawuje pieczę także nad produkcją filmu. Między innymi Lipińska bardzo długo utrzymywała w tajemnicy, kim są aktorzy wcielający się w główne role.

365 dni - film okaże się naprawdę szokujący? Tak można wnioskować po drugim zwiastunie, który trafił do sieci 23 stycznia, dwa tygodnie przed kinową premierą. Twórcy bardzo mocno dawkują widzom emocje - żeby zobaczyć nowe sceny z filmu musieliśmy naprawdę długo się naczekać. Jak wynika z opinii fanów, które znalazły się w komentarzach pod wideo, było warto uzbroić się w cierpliwość.

365 dni - film: drugi zwiastun i nowe sceny

W nowej zapowiedzi filmu, oprócz scen z 365 dni, mamy też nieco wyraźniej zarysowaną historię Laury i tego, w jaki sposób trafiła na groźnego Massimo. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Komentarze fanów odnośnie do drugiego zwiastuna 365 dni są niemal wyłącznie pozytywne. Widzowie są bardzo entuzjastycznie nastawieni do filmu, a pod filmikiem na YouTubie pojawiło się sporo komentarzy, że będzie to prawdziwie 'hollywoodzka' produkcja! Czy tak rzeczywiście będzie? Przekonamy się już 7 lutego.

NAJNOWSZE