365 dni: Blanka Lipińska zaproponowała rolę w filmie innej aktorce! Sprawdziłaby się lepiej?

2020-09-28 13:07 AW
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej 365 dni, podobnie jak książka, okazała się kasowym sukcesem. Film wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród polskich fanów erotyka Lipińskiej, ale także za granicą, po tym, jak ukazał się na Netfliksie w wielu krajach. Mimo iż produkcja wzbudza wiele kontrowersji, a zarówno na autorkę powieści, jak i na sam film spadło wiele słów krytyki, w przygotowaniu są także ekranizacje dwóch kolejnych tomów serii 365 dni.

365 dni: inna aktorka miała pierwotnie pojawić się w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej! Ostatecznie jednak zdecydowała się na odrzucenie propozycji zagrania w filmie. Choć fani serii Lipińskiej bardzo chwalili dobór obsady do postaci z kart powieści, być może jednak pierwszy wybór autorki byłby bardziej trafiony?

365 dni: Blanka Lipińska zaproponowała rolę w filmie innej aktorce

Jak z pewnością pamiętają wszystkie osoby, które miały okazję obejrzeć ekranizację 365 dni, w głównych rolach zostali obsadzeni Michele Morrone jako Massimo Torricelli oraz Anna-Maria Sieklucka jako Laura Biel. Natomiast Olgę, najlepszą przyjaciółkę Laury, zagrała natomiast Magdalena Lamparska - i to właśnie ta rola miała początkowo powędrować do innej aktorki. Jak wynika z wywiadu przeprowadzonego przez JastrząbPost, Blanka Lipińska prowadziła w tej sprawie rozmowy z Michaliną Sosną, która początkowo była bardzo zainteresowana udziałem w projekcie.

QUIZ: polscy sportowcy w filmach. Spróbuj, ale 10/10 to będzie mistrzostwo

Pytanie 1 z 10
W filmie „Przepraszam czy tu biją” role milicjantów zagrało dwóch bokserów. Jednym z nich był Jerzy Kulej, a drugim?

Sosna wyjawiła, że była już z Blanką Lipińską po rozmowach i bardzo podobała jej się wizja wyjazdu na zdjęcia za granicę. Ostatecznie nie udało jej się jednak dopiąć terminów i musiała zrezygnować z propozycji. Michalina Sosna ma już za sobą kilka dość rozpoznawalnych ról - grała m.in. w Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 czy w serialu Korona Królów. Duży rozgłos przyniósł jej także udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła ostatecznie 7. miejsce. Bardziej pasowałaby do roli Olgi niż Magdalena Lamparska?

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE