The End - reżyser 365 dni tworzy film o polskim show biznesie! Będzie konkurencją dla Dziewczyn z Dubaju?

2020-09-03 14:00 AW
Aleksandra Popławska
Autor: WBF

Film 365 dni, który trafił na ekrany polskich kin na początku 2020 roku, bezsprzecznie stał się ogromnym sukcesem. I to nie tylko w Polsce - zrobił furorę także za granicą dzięki udostępnieniu produkcji na Netfliksie w wielu krajach. Tomasz Mandes, jeden z reżyserów i współproducent 365 dni, dla którego adaptacja Blanki Lipińskiej była reżyserskim debiutem, postanowił stanąć za kamerą kolejnej produkcji.

The End - reżyser 365 dni tworzy film o polskim show biznesie! Będzie konkurencją dla Dziewczyn z Dubaju? Produkcja również ma podejmować mocno kontrowersyjny temat i z pewnością wzbudzi wśród widzów wiele emocji. Co już wiadomo o filmie The End, kiedy możemy się go spodziewać i kogo zobaczymy w obsadzie?

The End - premiera, obsada, o czym jest film?

Jak informuje Pudelek, The End ma pokazać 'ciemną stronę polskiego show biznesu', a wiele polskich gwiazd na ekranie zobaczy samych siebie. Produkcja ma obnażyć, w jaki sposób znani i podziwiani, z pierwszych stron gazet, walczą 'po trupach do celu' o dojście do sławy i zajęcie wysokiej pozycji. W obsadzie mamy zobaczyć m.in. Aleksandrę Popławską, Tomasza Karolaka, Paulinę Gałązkę oraz Przemysława Sadowskiego. Dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana, jednak The End ma trafić na ekrany kin w 2021 roku.

Sonda
Czy podobał Ci się film "365 dni"?

W 2021 ma ukazać się także inny film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, które wstrząsnęły opinią publiczną - Dziewczyny z Dubaju. Film, którego producentami są Doda oraz Emil Stępień, ma zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnić całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. 

Aleksandra Nowicka – gwiazda filmu „Pętla”: Jeśli ktoś kocha, niech się nie przyznaje, że zdradził
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE