19 plus: Błażej z serialu TVN jednym z uczestników Big Brothera 2019!

2019-03-19 14:28
Łukasz Darłak - Eska Cinema - BIG BROTHER
Autor: Mirosław Sosnowski

Big Brother po 11 latach wrócił do telewizji. Błażej z serialu 19 plus jest jednym z uczestników najnowszej edycji reality-show. Kim jest Łukasz Darłak? Co o nim wiadomo?

Nowa edycja programu Big Brother już na początku wzbudziła sporo kontrowersji. Znane reality-show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. W trakcie niedzielnego odcinka Big Brother Arena poznaliśmy wszystkich uczestników programu. Wśród nich, do Domu Wielkiego Brata wszedł Łukasz Darłak, który... jest znany z produkcji TVN. Kim jest Błażej z serialu 19 plus? Co wiemy na jego temat?

przeczytaj też: Big Brother 2019 - live stream i powtórki. Jak i gdzie oglądać?

19 plus - kim jest Łukasz Darłak?

Łukasz Darłak urodził się w Rzeszowie, ma 26 lat, niebieskie oczy i 183 centymetry wzrostu. Z wykształcenia jest psychologiem. Mieszka w Londynie i pracuje jako asystent psychologa. Lubi grać na pianinie i tańczyć. Łukasz przez 6 lat uprawiał taniec towarzyski. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

19 plus - gdzie zagrał Łukasz Darłak?

Łukasz Darłak jest znany z takich seriali paradokumentalnych TVN jak:

  • W11
  • Detektywi
  • Szkoła
  • Szpital
  • 19 plus

Big Brother 2019 - gdzie i kiedy oglądać w TV i online?

Program Big Brother 2019 możecie oglądać od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20:00 w TVN7. Całodobowy stream online jest dostępny odpłatnie na platformie player.pl.

NAJNOWSZE