Sieć Quiosque przeniosła część sklepów do hoteli. Stacjonarne zakupy można zrobić w showroomach

i

Autor: pexels.com Sieć Quiosque przeniosła część sklepów do hoteli. Stacjonarne zakupy można zrobić w showroomach

Znana sieciówka przeniosła sklepy DO HOTELU. To nowy sposób na ominięcie obostrzeń

2021-04-12 10:19

Lockdown daje się we znaki wielu branżom. Przedłużające się obostrzenia paraliżują pracę m.in. galerii handlowych, ale też hoteli. By przetrwać ten trudny czas, sieć Quiosque postanowiła wejść we współpracę z hotelami Focus i tam tymczasowo ulokować część swoich sklepów. O szczegółach przeczytacie w artykule poniżej.

Lockdown w Polsce został przedłużony do 18 kwietnia. Oznacza to, że nadal zamknięte pozostają m.in. salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy budowlane i meblowe, a restauracje i inne lokalne gastronomiczne mogą działać jedynie w trybie "na wynos". Ponadto nie działają placówki kulturalne, hotele oraz większość sklepów w galeriach handlowych. Dla wielu przedsiębiorców jest to ogromne obciążenie. Jedni, przez narastające straty finansowe, zmuszeni są zamknąć swój biznes, inni próbują wziąć sprawy w swoje ręce.

Sieć Quiosque przeniosła sklepy do hoteli

Na ciekawy pomysł wpadła m.in. sieć Quiosque. W związku z tym, że sklepy odzieżowe w centrach handlowych nie mogą działać, a hotele są zamknięte, firma postanowiła przenieść tymczasowo swoje sklepy do hoteli sieci Focus. Od soboty 10 kwietnia klienci mogą robić stacjonarne zakupy w tzw. showroomach.

- Rok temu, podczas pierwszego lockdownu byliśmy pierwszą firmą odzieżową, która rozpoczęła sprzedaż kolekcji za pośrednictwem mediów społecznościach. Sukces tego pomysłu sprawił, że sprzedaż live wpisała się na stałe do kalendarza naszych działań, a grono fanek takiej formy zakupów on-line wciąż rośnie. W marcu, tego roku, stanęliśmy przed koniecznością zamknięcia sklepów po raz czwarty. W myśl obowiązujących obecnie przepisów nasze salony, znajdujące się przy ulicach, mogą działać, a pozostałe sklepy – zlokalizowane w galeriach handlowych - muszą pozostać zamknięte. Czujemy ogromną niesprawiedliwość i brak logiki przy podejmowaniu takich decyzji przez rząd. Cała sieć naszych sklepów funkcjonuje według tych samych standardów i reżimów bezpieczeństwa. Dlaczego więc tylko wybrane sklepy QUIOSQUE mogą działać? – mówi cytowana przez portal propertynews.pl Agnieszka Krzywańska, dyrektor zarządu PBH S.A.

Sylwia Grzeszczak wraca z nowym utworem. Prawda o nas - przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!

Sklepy sieci Quiosque w hotelach. Gdzie można zrobić zakupy stacjonarne? [LISTA MIAST]

O przeniesieniu swoich sklepów do hoteli firma Quiosque poinformowała klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych. - W ramach naszej akcji „Modnie jest móc decydować!” Otworzyliśmy butiki tymczasowe QUIOSQUE w sieci Focus Hotels. Dzięki tej inicjatywie, to Wy możecie podjąć decyzję czy chcecie odwiedzić swoją ulubioną markę osobiście, czy też pozostać z nami w kontakcie on – line - czytamy na fanpage'u sieciówki.

Sklepy stacjonarne sieci Quiosque zostały otwarte w hotelach Focus w: Gdańsku, Bydgoszczy, Lublinie, Szczecinie, Łodzi, Chorzowie i Poznaniu. Niebawem do tej listy dołączy także Sopot. Zakupy można robić w godzinach od 10.00 do 18.00. Jak zapewnia firma, w trosce o zdrowie klientów oraz pracowników, na terenie butiku zachowany jest pełen reżim sanitarny.

Typy urody: jakim typem jesteś?

Pytanie 1 z 5
Jaki jest twój naturalny kolor włosów?