Wszystkich Świętych 2021: Ceny za znicze w dyskontach. Ile kosztują?

2021-10-11 13:27

Wszystkich Świętych 2021 zbliża się wielkimi krokami. Polacy za niedługo wyruszą na cmentarze zaświecić znicz na grobach swoich bliskich. Tegoroczne święto może jednak zaskoczyć nas… cenami za znicze. W dyskontach od pewnego czasu można zaopatrzyć się w lampion, ale ile trzeba na niego wydać? Poniżej przedstawiamy ceny za znicze.

W święto Wszystkich Świętych Polacy masowo odwiedzają cmentarze w całej Polsce. Wykorzystujemy ten czasy, aby odwiedzić groby bliskich i zaświecić im znicz, a także poświęcić chwilę czasu na modlitwę. Sklepy korzystają z okazji i przygotowują specjalną ofertę na ten dzień. Znicze i różnego rodzaju wiązanki można zobaczyć w marketach już pod koniec września. Oferty dyskontów znacząco się od siebie różnią. W niektórych miejscach podstawowe znicze można kupić już za ponad złotówkę, a w innych za ponad 2 zł kupimy wyłącznie wkład. W tym roku odnotowano wzrost cen za znicze, ponieważ znacząco podrożała parafina – materiał wykorzystywany do tworzenia wkładów. Czy w tym roku znowu ceny wzrosną? Jakie ceny za znicze są w dyskontach? Sprawdź w naszym zestawieniu.

Dynia DIY– pomysł na jesienną pracę plastyczną
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze