Węgry. Wycierali ser o podeszwę buta. Do sieci trafiło nagranie! McDonald's zwolnił pracowników

i

Autor: Reddit Węgry. Wycierali ser o podeszwę buta. Do sieci trafiło nagranie! McDonald's zwolnił pracowników

Pracownicy McDonald'sa wycierali ser o podeszwę buta. Do sieci trafiło nagranie: "Z serem ekstra!"

2021-08-31 11:40

McDonald’s zwolnił na Węgrzech dwóch pracowników, którzy na zamieszczonym w internecie nagraniu wycierają plaster sera o podeszwę buta, a burgera przekładają na podłodze – poinformował we wtorek zagraniczny portal Telex.hu.

Nagranie zatytułowane „I love meki” pojawiło się na Reddicie. Widać na nim, jak młody mężczyzna dwukrotnie wyciera o podeszwę swego buta plasterek sera, a następnie wkłada go do kanapki, zaś obok jego kolega przewraca packą na podłodze hamburgera. Słychać przy tym, jak ktoś mówi po węgiersku „Z serem ekstra!”.

Z wideo nie wynika, w którym barze McDonald's zostało nakręcone, o której godzinie, ani też czy przygotowanego w ten sposób hamburgera podano klientowi.

Raport z anteny 30.08, godz.10

Sieć McDonald’s poinformowała, że zakończono wewnętrzne śledztwo i widoczni na nagraniu pracownicy zostali zwolnieni. Twierdzili oni, że tylko żartowali między sobą, a burger nie został podany klientowi. Wyrazili też ubolewanie, że nagranie dostało się do internetu, gdyż nie chcieli dyskredytować firmy McDonald’s.

„Widoczne na nagraniu zachowanie jest w naszej sieci zupełnie bezprecedensowe i absolutnie niedopuszczalne” - podkreśliła firma.