Weekend grozy w Polsce. Zatrzymano ponad 400 pijanych kierowców! Dosżło do 47 wypadków

2022-07-03 8:36
Weekend grozy w Polsce. Zatrzymano ponad 400 pijanych kierowców! Dosżło do 47 wypadków
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Na drogach doszło w sobotę do 47 wypadków, w których zginęło 5 osób, a 53 zostały ranne; zatrzymano 416 kierowców po alkoholu - poinformowała w niedzielę Policja. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym artykule.

"Minionej doby policjanci interweniowali 20396 razy. Zatrzymaliśmy 698 sprawców przestępstw, w tym 416 kierowców po alkoholu" - przekazała policja w niedzielnym wpisie na Twitterze.

W ręce mundurowych, jak podano, wpadło 229 poszukiwanych. "Na drogach doszło do 47 wypadków, w których zginęło 5 osób, a 53 zostały ranne" - wskazano. Według informacji z "Policyjnej mapy wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym - wakacje 2022" w województwie małopolskim śmierć poniosły dwie osoby; a po jednej w województwach: podkarpackim, mazowieckim i podlaskim.

W sumie od początku wakacji w wypadkach drogowych życie straciło już 57 osób. Policja apeluje o rozwagę i odpowiedzialność na drodze

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:
Tak wygląda toaleta w nowym metrze na Bemowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze