Witcher School - Wiedźmini i potwory na zamku Grodziec. [GALERIA]

i

Autor: 5 żywiołów Agencja Artystyczno-Eventowa Witcher School - Wiedźmini i potwory na zamku Grodziec.

The Witcher: Monster Slayer na żywo! Wiedźmini i potwory na zamku Grodziec. [GALERIA]

2021-09-16 13:17

Jakiś czas temu można było spotkać ludzi wirtualnie polujących na Pokemony, teraz nadszedł czas na tych, którzy z komórką ruszają na „szlak”, by upolować potwora. Aplikacja The Witcher: Monster Slayer cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego.

Kibole Śląska zatrzymani. Brawurowa akcja CBŚP

Gdzie w Polsce można zapolować na potwory? Dla osób, które z niecierpliwością czekają na nowy sezon Wiedźmina mamy propozycję. Sprawdźcie się w roli łowcy potworów nie z komórką, ale z mieczem… W ostatni weekend zamek Grodziec zmienił się w wiedźmińską szkołę. Organizatorem tego niezwykłego eventu jest 5 Żywiołów – Agencja Artystyczno-Eventowa, która od wielu lat organizuje na polskich zamkach wiedźmińskie szkolenia i polowania dla fanów z całego świata. Uczestnicy „Witcher School” na kilka dni wcielają się w wiedźminów i polują na potwory, które do tej pory zwalczali w grze stworzonej przez CD Projekt Red. Jakie potwory można upolować podczas wiedźmińskiego treningu na Witcher School? Znajdziecie tam m.in. utopca, ghula, południcę, bruxę, a nawet większe istoty jak leszy czy żywiołak. Wszystkich fanów Wiedźmina zachęcamy do sprawdzenia swoich sił na prawdziwym, a nie wirtualnym polowaniu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!