Wzrost zakażeń koronawirusem. Ile jest nowych przypadków w Lubelskim 7.01.21? [RAPORT]

i

Autor: fernandozhiminaicela/pixabay.com Wzrost zakażeń koronawirusem. Ile jest nowych przypadków w Lubelskim 7.01.21? [RAPORT]

Testy na COVID-19 dla nauczycieli. Od kiedy i do kiedy można z nich skorzystać?

2021-01-11 8:14

Testy na COVID-19 dla nauczycieli. Od kiedy i do kiedy można z nich skorzystać? W sumie w całym kraju z takiej możliwości skorzysta od dziś (11.01.2020) około165 tysięcy pedagogów klas I-III i pracowników szkół. Wszystko po to, by przygotować się na ewentualny powrót dzieci do nauki stacjonarnej 18.01, który rozważa Ministerstwo Edukacji. Resort podkreśla jednak, że zależy to nie tylko od wyników testów, ale przede wszystkim od dalszego rozwoju epidemii.

Testy na COVID-19 dla nauczycieli. Od kiedy i do kiedy można z nich skorzystać? Badania nie są obowiązkowe i zostaną przeprowadzone tylko u osób, które wyraziły na to zgodę. Wezmą w nich udział nie tylko nauczyciele. Dotyczy to również kierownictwa szkół i personelu. Osoby u których zostanie wykryty koronawirus będą musiały poddać się obowiązkowej izolacji. Nie muszą jednak starać się o zwolnienie lekarskie. Jak wyglądać będzie bezpieczeństwo w szkole? Do klas I-III dedykowany jest jeden nauczyciel.

Testy na COVID-19 dla nauczycieli. Od kiedy i do kiedy można z nich skorzystać?

Testy dla nauczycieli na koronawirusa potrwać mają do piątku 15 stycznia. Wyniki poznać będą mieli najpóźniej w niedzielę. 

Ponacinał drzewa przy drodze! jedno z nich runęło!!!