Squid Game serial

i

Autor: Netflix

"Squid Game": Takie turnieje odbywają się NAPRAWDĘ! Jest jedna różnica

2021-10-18 19:39

Gigantyczna nagroda pieniężna i bardzo wysoka stawka - życie. "Squid Game" to prawdziwy hit Netflixa! Widzowie oszaleli na jego punkcie do tego stopnia, że... zaczęli organizować własne rozgrywki! Pierwsze już się odbyły. Na jakich zasadach?

"Squid Game" to jeden z największych hitów Netflixa! Kilkaset osób z problemami finansowymi otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - gigantyczne pieniądze w zamian za udział w grze. Na miejscu okazuje się, że chodzi o udział w zabawach dla dzieci, znanym wszystkim z dzieciństwa. I chociaż można zgarnąć ogromną sumę pieniędzy - ryzykujemy własnym życiem.

Czytaj także: SQUID GAME w szkołach - przemoc i pobicia wśród dzieci! Nauczyciele apelują!

Okazuje się, że w rzeczywistym świecie znalazły się osoby, które są gotowe wziąć udział w podobnych rozgrywkach. Turniej jak z serialu postanowiło zorganizować Centrum Kultury w Abu Dhabi. Najpierw zorganizowano test wiedzy o serialu, a szczęśliwi zwycięzcy wzięli udział w rozgrywkach. Do wygrania zamiast olbrzymiej sumy pieniędzy był... personalizowany komplet dresów.

Czytaj także: Squid Game w polskiej wersji. Te gry podwórkowe mogliby wykorzystać scenarzyści

Podobne rozgrywki zostaną zorganizowane także w Korei Południowej w hotelu St. John's. Tu do wygrania będzie spora suma pieniędzy - blisko 17 tys. zł. Nie ma jeszcze daty rozgrywek, ale wszystkie bilety zostały już wyprzedane! Turniej gier dla dzieci zamierza też zorganizować prowincja Gangwon - do wygrania będą punkty, które będzie można wykorzystać w bibliotece gier online.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Cudów się nie spodziewaj, od 8 pkt jesteś już kozakiem

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Polski w momencie wybuchu II Wojny Światowej był:
Błędy medyczne, prawa i obowiązki lekarzy oraz pacjentów