Skoki narciarskie w Zakopanem 13.02.2021. Andrzej Stękała na podium! [WIDEO]

2021-02-13 17:40

Skoki narciarskie w Zakopanem. Andrzej Stękała zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi. Po raz pierwszy w karierze stanął na podium zawodów tej rangi. Wygrał Japończyk Ryoyu Kobayashi, a na trzecim miejscu uplasował się Norweg Marius Lindvik. W niedzielę kolejny konkurs.

Skoki narciarskie w Zakopanem 13.02.2021. Andrzej Stękała na podium

Skoki narciarskie. PŚ w Zakopanem. W sobotę (13.02) na Wielkiej Krokwi odbył się pierwszy z dwóch indywidualnych konkursów. Pierwsze miejsce zajął Japończyk Ryoyu Kobayashi. Tuż za nim, na podium, znalazł się Andrzej Stękała. Do zwycięstwa zabrakło mu zaledwie 0,3 pkt.

ZOBACZ TEŻ: Skoki narciarskie w Zakopanem. Tłumy pod Wielką Krokwią. Posypały się mandaty

- Bardzo się cieszę, nawet nie potrafię teraz tego wyrazić. Długo na to czekałem, ciężko pracowałem i wreszcie jest efekt - nie krył radości zawodnik zakopiańskiego AZS.

Ósmy był Piotr Żyła, Dawid Kubacki jedenasty, a dopiero 20. Kamil Stoch. Pozostali biało-czerwoni odpadli po pierwszej serii. Paweł Wąsek uplasował się na 32. miejscu, Jakub Wolny na 36., ex aequo na 38. Klemens Murańka i Maciej Kot, 40. był Tomasz Pilch, 41. Stefan Hula, a 45. Aleksander Zniszczoł.

Skoki narciarskie 14.02.2021. Gdzie oglądać?

Kolejny konkurs odbędzie się w niedzielę (14 lutego). Sprawdź, o której rozpoczną się kwalifikacje i pierwsza seria konkursowa oraz gdzie będzie można śledzić relację: O której skoki narciarskie dzisiaj, w niedzielę 14.02.2021? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Tłumy na Krupówkach i pod skocznią w Zakopanem
Sonda
Co roisz w weekend?