Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Sklepy otwarte 1 stycznia 2022 – gdzie zrobicie zakupy w Nowy Rok?

2022-01-01 15:22

Jeśli zastanawiacie się, jakie sklepy będą czynne 1 stycznia i gdzie będziecie mogli zrobić podstawowe zakupy spożywcze i kupić coś od bólu głowy to ten artykuł jest specjalnie dla Was. Z naszego artykułu dowiecie się, jakie sklepy będą otwarte 1 stycznia w Nowy Rok 2022.

Sklepy otwarte w Nowy Rok 2022

1 stycznia 2022 wypada w sobotę jednak, zanim wybierzemy się na zakupy do naszego ulubionego sklepu musimy pamiętać o tym, że 1 stycznia jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Co oznacza, że znakomita większość dużych sklepów (supermarketów) będzie tego dnia zamknięta. Jednak nadal zakupy tego dnia będziecie mogli zrobić w mniejszych osiedlowych sklepach, w których za ladą stanie ich właściciel. Prawdopodobnie małe sklepy franczyzowe typu: Żabka, Lewiatan, FreshMarket, Carrefour Express, czy sklepy sieci Globi w większości też będą otwarte, ale zawsze warto się upewnić co do tego dzień wcześniej. Awaryjne noworoczne zakupy, czy coś na noworoczny ból głowy kupicie także na stacjach benzynowych. Otwarte tego dnia mogą również być niektóre restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE