mrok

i

Autor: Pixabay.com

Poznaj MROCZNĄ STRONĘ YouTube. Wystarczy, że wpiszesz tajemniczy ciąg znaków!

2021-10-19 14:06

Lubicie się bać? Mamy więc dla Was coś specjalnego. Tajemniczy ciąg znaków wpisany w wyszukiwarce YouTube sprawi, że zobaczycie naprawdę niepokojące rzeczy. Chcecie poznać mroczną stronę YouTube? Czytajcie dalej!

YouTube przez lata zmieniał swoje oblicze. Ze skarbnicy treści takich jak słodkie kotki czy psy jeżdżące na deskorolce, staje się z jednej strony platformą wyrażania poglądów, z drugiej sposobem zarobku a w wielu przypadkach, dzięki różnorodnym treściom - potrafi zastąpić internautom tradycyjną telewizję. Jednym słowem: tu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Nic dziwnego, że na YT pojawiają się również treści mocno... dziwne. Każdy z Was ma pewnie w pamięci sytuację, gdy wydawało mu się, że dotarł w naprawdę odjechane rejony tego serwisu. Jesteśmy jednak prawie pewni, że nie było to aż tak niezwykłe, jak filmy, które zobaczyć można po wpisaniu w wyszukiwarkę tajemniczego ciągu znaków. Nie marnujmy czasu. Wiemy, że chcecie to zrobić. Oto, co powinniście wpisać w YouTube:

...ø·ø ̈ùšù„ø© ... ø£øoù†ùšø© ù„ù„ø£ø·ù ø§ù„ ... ù„ùšø ̈ùšø§

Waszym oczom ukażą się naprawdę niesamowite i budzące grozę filmy. Jakie jest ich pochodzenie? Dlaczego powstały? To prawdziwa zagadka. Łączy je niezwykłość i ten właśnie ciąg znaków występujący w tytule. Musiała być to zorganizowana akcja.

Bardzo możliwe, że jest to rodzaj bądź ilustracja creepypasty, czyli zmyślonej strasznej historii, rozpowszechnianej w internecie tak, by wydawała się jak najbardziej realistyczna. Ciekawy jest fakt, że filmy mają po kilkaset tysięcy wyświetleń i najwyraźniej dodawane są cały czas.

Poniżej jeden z tych filmów:

A może Wy macie jakąś teorię na temat ich pochodzenia i znaczenia? Jeśli tak: piszcie w komentarzach!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Zignorował czerwone światło i doszło do tragedii! Było tylko słychać huk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE